Від губернатора Рівненщини вимагають оприлюднити автобіографії керівників районів

Від голови Рівненської облдержадміністрації вимагають оприлюднити автобіографії майбутніх керівників райдержадміністрацій. Виключно на основі професіоналізму та у строгій відповідності до чинного законодавства України мають відбуватися призначення на посади голів райдержадміністрацій, - вважає ініціатор створення громадської ініціативи “Зміна системи” Андрій Андрощук.

- На привеликий жаль, сьогодні на Рівненщині маємо дежавю. Чомусь відразу ж згадується 2005 рік, коли при призначеннях на ключові посади в області та районах діяв ленінський принцип “керувати зможе навіть і кухарка”. Результати того керування ми добре пам’ятаємо. Викликає здивування, чому нинішня команда, яка прийшла до влади в області не робить висновків, і знову ігноруючи всі норми законодавства та без погодження з громадою призначає на керівні посади людей з дуже сумнівною репутацією та без відповідного досвіду роботи – наголосив Андрій Андрощук.

Громадська ініціатива “Зміна системи” має намір опротестувати в судових інстанціях подібні призначення, у яких не буде дотримано вимог Законів України, в т.ч “Про державну службу” та “Про засади запобігання і протидії корупції”.

- Змушені звернутися до голови Рівненської облдержадміністрації Сергія Рибачка через засоби масової інформації, адже письмові звернення та думка громади цим чиновником повністю ігнорується. Вимагаємо, публічно оприлюднити автобіографії майбутніх керівників райдержадміністрацій, і обґрунтувати за якими критеріями підбиралася та чи інша кандидатура. Кулуарні домовленості та “квотний” принцип розподілу посад голів районних державних адміністрацій має відійти в минуле. Тільки професіонали та люди не заплямовані корупційними зв’язками мають приходити до влади та робити реальні зміни системи, а не тільки зміну облич”,  - зазначив Андрій Андрощук. Про це повідомляє прес-служба громадської ініціативи "Зміна системи".

 

 

Коментарі

Ви вже дістали своїм вічним незадоволенням! Країна на грані війни, виконавча, правоохонна та інші важливі вертикалі зруйновані, а ви замість того, щоб самоорганізуватися для допомоги новій владі, чіпляєтесь до абсолютно усіх призначень! Звідки ви знаєте, що це будуть погані керівники? Черчіль - журналіст і військовий, Рейган - актор, Гавел - письменник, Валенса - електрик. Поганими були керівниками? Де йому зараз брати підготовлених професіоналів? Чи брати колишніх, які заражені бацилою страху, корупції? І що, колишні - це всі професіонали? Та там більшість була випадкових людей!!! І я знаю, що кажу, бо не рік проводила дослідження діяльності рай і обл адміністрацій.
Люди нехай працюють, за них несе персональну відповідальність Рибачок. Контролюйте абсолютну усю їхню діяльність, кожен крок і, якщо будете бачити порушення або непрофесіоналізм - отоді гучно реагуйте.

Можливо, час розпочинати діяти законними методами ? Розробляти відповідні закони і слідувати їм ???

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.