Міліція Рівненщини за чи проти "кулуарних" призначень?

Близько півсотні представників рівненського Правого сектору, Самооборони Майдану на чолі з громадськими активістами прийшли до УМВС України в Рівненській області, щоб поспілкуватись з керівництвом.

Громадські активісти Рівного звернулися до керівництва УМВС України в Рівненській області з закликом підтримати громадські ініціативи проти "кулуарних" призначень на посаду начальника УМВС України в Рівненській області.

Зокрема, у зверненні, яке передали керівництву обласної міліцї зазначається:

«З огляду на серйозність ситуації що склалась на території Рівненської області, а саме щодо кулуарних призначень в місті Києві на посаду начальника УМВС України в Рівненській області людей, які мають корумповані зв’язки та недостойні займати керівні посади в правоохоронних органах.

Громадська рада при УМВС яка представляє інтереси громадян Рівненщини звертається до Вас та всього особового складу працівників міліції Рівненщини висловити свою думку стосовно кулуарних призначень. А також шляхом проведення опитування серед працівників міліції з’ясувати чи підтримують вони позицію громадськості стосовно того що єдиним прийнятним кандидатом на посаду начальника України в Рівненській області є Максимов Сергій Володимирович. Позицію працівників міліції просимо надати у вигляді підписів та прізвищ із зазначенням підрозділую

Голова громадської ради при УМВС України в Рівненській області      Паліюк М. І.»

Громадський активіст Роман Мартин звернувся до виконуючого обов’язки начальника УМВС в Рівненській області Сергія Гандзилевського з проханням не допустити кулуарних призначень з Києва, а погоджувати призначення з громадою:

- Ми прийшли щоб висловити свою громадянську позицію щодо кулуарних призначень. Відбувається те, що відбувалось при призначенні Чайки. Ні для кого не є секретом, що перший наказ, який віддав Чайка було озброїти міліціонерів, аби вони захищали його у кріслі начальника. Ми боїмось що прийде новий начальник який почне захищати себе зброєю. Тому ми просимо вас особовим складом міліції визначитись чи підтримуєте ви громадськість, яка вимагає прозорих призначень чи підтримуєте ті процеси які відбуваються у Києві. Ми не хочемо щоб вас поставили у ситуацію коли вас «кидатимуть» на народ.

На що Сергій Гандзилевський відповів, що міліція з народом:

- Міліція з народом. Ми підтримуємо жителів області. На сьогоднішній день жодних наказів з Києва про призначення начальника УМВС немає. Є лише наказ про призначення тимчасово виконуючого обов’язки. Ми донесемо до особового складу ваші вимоги в найкоротший термін проведемо нараду з керівниками служб.

Громадські активісти обіцяли проконтролювати чи відреагує міліція на їх звернення.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.