У Рівному шукають претендентів на грошову премію у галузі народного мистецтва

Як повідомили в управлінні культури і туризму міськвиконкому, наразі у Рівному триває висунення претендентів на здобуття міської премії імені Василя Павлюка в галузі народного мистецтва.

Дана премія присуджується до дня народження Василя Михайловича Павлюка 14 серпня, починаючи з 2014 року у розмірі 10 (десять) тисяч гривень.

На здобуття премії щорічно висуваються творчі доробки претендентів, виконані (оприлюднені) протягом останніх трьох років, але не пізніше, ніж за три місяці до його висування на здобуття премії, мають позитивні рецензії, відгуки у засобах масової інформації.

Пропозиції щодо претендентів на здобуття премії подаються органами державної виконавчої влади та місцевого самоврядування, творчими спілками, культурно-мистецькими закладами, музеями, науковими та навчальними закладами, громадськими організаціями, самовисуванням.

Пропозиції щодо претендентів на здобуття премії подаються в управління культури і туризму виконавчого комітету. Про це повідомляє відділ інформаційно-аналітичного забезпечення виконавчого комітету Рівненської міської ради

Надсилати роботи можна до Рівненської міської ради до 1 липня поточного року за адресою:  

м. Рівне, вул. Кавказька, 15 (тел. 22-70-45, 22-11-93).

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.