Рівненський нардеп: "Я не лобіюю інтереси полковника Щирука"

Народний депутат від Рівненщини Микола Кучерук спростував свою причетність до лобіювання інтересів полковника міліції Миколи Щирука щодо призначення його на посаду начальника УМВС в Рівненській області без погодження громадою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нардеп від Рівненщини "просуває" свого кандидата на посаду головного міліціонера області

«Заява народного депутата України Миколи Кучерука

Я, народний депутат України Микола Кучерук, обурений тим, що сьогодні невідомими особами в м. Рівне були розклеєні листівки з неправдивою інформацією про те, що нібито я лобіюю інтереси полковника міліції Миколи Щирука щодо призначення його на посаду начальника УМВС України в Рівненській області без погодження з громадою.

Вважаю за потрібне висловити свою позицію щодо цього питання. Як народний депутат України і як член Президії ВО «Майдан» в Рівненській області я зацікавлений в тому, щоб у нашій області кандидати на ключові посади призначались за професійними якостями і з урахуванням думки громади.

Я переконаний, що спершу кандидат на таку відповідальну посаду повинен пройти професійну співбесіду в Міністерстві внутрішніх справ і після цього буде представлений для отримання схвалення громадськості як майбутній керівник обласного УМВС.

Звертаюсь до громадських активістів та журналістів з проханням не поширювати завідома неправдиву інформацію.     Нагадую вам, що в такий скрутний час, ми повинні зберігати спокій та підтримувати порядок в області.

Прес-служба РОО ВО «Батьківщина»

Коментарі

Нагадую п.Кучеруку, що на посаду начальника управління обласної міліції особа повинна бути призначена без жодної політичної квоти. Кандидат повинен попередньо пройти співбесіду в МВС, військово лікарську комісію. Після чого вказаний кандидат повинен пройти так званий "люстраційний комітет" та зустрітись на "віче".. І зокрема, шановні колеги цей кандидат не повинен був служити ні помаранчевим ні біло голубим. Якщо ми таких кандидатів допустимо до управління ОВС ситуація нічим не зміниться. У начальника міліції має бути лише один керівник це МІНСТР ВНУТРІШНІХ СПРАВ, ні Свобода, ні Батьківщина, ні Удар.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.