Рівненського генерала можуть призначити замначальника генштабу армії

Генерал-лейтенанта, колишнього командувача 13-го армійського корпусу в Рівному Сергія Горошнікова можуть призначити заступником начальника генерального штабу Збройних Сил України. 

- Поки що призначення ще немає, проте відповідні документи підготовлені і подані керівництву, - повідомив телефоном Сергій Вікторович. 

Нагадаємо, що Горошніков Сергій Вікторович народився 30 травня 1959 року в місті Тульський Майкопського району Краснодарського краю. У 1980 році закінчив Орджонікідзенське вище загальновійськове командне училище. Офіцерську службу розпочав на посаді командира мотострілецького взводу. З 1984 до 1992 року пройшов шлях від командира мотострілецької роти до начальника штабу-заступника командира мотострілецького батальйону. У 1992 році закінчив Військову академію ім. М.Фрунзе і був призначений на посаду командира мотострілецького батальйону.

З 1994 до 1999 року службу проходив на посадах начальника штабу-заступника командира окремої механізованої бригади та командира окремої механізованої бригади. У 2001 році закінчив факультет підготовки фахівців оперативно-стратегічного рівня Національної академії оборони України. З 2001 до 2004 року службу проходив на посадах начальника оперативного відділу-заступника начальника штабу.

З квітня до грудня 2005 року командував 81-ю тактичною групою ЗС України в Іраку. Після виконання миротворчої місії і виведення українського миротворчого контингенту з території Іраку генерал-майор Сергій Горошніков повернувся до виконання обов’язків начальника штабу — першого заступника командира 13-го армійського корпусу Західного оперативного командування Сухопутних військ ЗС України. З травня 2006 р. по лютий 2011 — командир 13 армійського корпусу.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.