Рівняни коктелями Молотова освіжили пам'ять прокурору та ДАІ

Рівняни після початку Народного віче, яке традиційно розпочалось на майдані Незалежності прийшли до обласної прокуратури.

Ходу можна назвати маршем пам'яті, адже її метою було нагадати людям, які відповідають за безпеку та порядок на Рівненщині про їхні обов'язки.

Серед присутніх були громадські активісти, "Правий сектор", пересічні громадяни.

Перед обласною прокуратурою активісти нагадали прокурору Сергію Кубраку про те, що він має дослухатись до вимог громади та звільнитись. Нагадаємо, що його таємно призначили та представили колективу прокуратури. 

Аби освіжити пам'ять прокурору та нагадати про те, що від нього вимагає громада, активісти та Майдан люди принесли із собою шину, мішок цементу та дві пляшки із коктелем Молотова.

Такий набір - попередження про те, що якщо прокурор на звільниться, то біля прокуратури будуть зводити справжні барикади.

До обласного управвління ДАІ Рівненщини навідались вже представники Автомайдану.

Із собою також принесли "набір для освіжування пам'яті". Його залишили біля воріт ДАІ, аби нагадати, що таємні призначення не пройдуть, а нинішнє керівництво може навіть не сподіватись залишитись у своїх кріслах.

Про мету акції розповів один із організаторів Автомайдану-Рівне автовласник Юрій.

Автомайданівці також поспілкувалися безпосередньо із працівниками ДАІ. Автовласники зазначили, що не виступають проти якої однієї людини. Активісти наголошують, що прагнуть змінити систему та відновити довіру у громадян до самих працівників правоохоронних органів.

Активісти також повідомили ДАІшникам, що вони можуть анонімно повідомляти на сайт Автомайдану про можливі кандидатури на керівні посади ДАІ Рівненщини. Цих людей перевірятимуть автомайданівці.

Коментарі

Повністю погоджуюсь. Взагалі цей, так званий, "Правий сектор" - це гопники, яких треба всіх пересадити, бо вони вже достатньо скомпроментували Рівненщину по всьму світу.А Путіну як помогли!!! Я вважаю, що потрібно припинити діяльність "правого сектору". І, якщо цього не може зробити влада, то цю ініціативу повинні взяти на себе прості рівняни. Досить дозволяти "беспрєдельнічать" цим гопникам!!!!

До речі, до статті про парки.
Парк Шевченка перетворюється в рай тільки для торгашів, а не для простих рівнян, щоб було де відпочити!!!
Питання до відповідальних від влади - чому в Рівному масово вирізаються здорові дерева? Навіть в парку останнім часом спостерігаємо багато свіжих пеньків. Невже все це йде на сировину для палет для приватної фірми????

Нечего вам делать в Крыму!!!!!
Сидите на своей гребанной Украине и не суйтесь к нам!!!!!

співчуваємо тобі, "херой"

Правий сектор - валіть у крим, "херої" срані!!

Пропоную трошкі придавити цей автомайдан, забагато на себе беруть!

Цікаво :
Правий Сектор почав обслуговувати вискочок проплачених ,на що дивиться Музичко ,і масовка з Правого Сектора без пересічних громадян ,це що за фігня ,Саша невже ти за це боровся ,тоді прапор тобі в руки ,більш непідтримуватимемо вас ,краще нехай уже та Свобода ..

Слава героям! Жечь, ломать, убивать - это единственный пуь к демократии и свободе!

задрали ці герої , хай валять в Крим на захист країни, а не тут войнушкою займаються!

Вдалий заголовок. Майдан, умовно кажучи, має стояти вічно. Бо вже у 2005 пішли працювати і допрацювалися. Поки ми працюємо, вони грабують. Отож у позаробочий час, хто має роботу або вільний час не випускаймо керівників та владців з поля зору

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.