Кучерук "вигнав" із бюро рівненського обласного осередку "Батьківщина" депутата облради. ОНОВЛЕНО

Нардеп Микола Кучерук, який сьогодні був обраний головою обласного осередку ВО "Батьківщина" виключив з бюро партії депутата облради Олега Хомича.

Перед початком конференції обласного осередку ВО "Батьківщина" Микола Кучерук запропонував вигнати журналістів із зали засідання. Олег Хомич пояснив це тим, що нардеп хоче провести на конференції вигідні для себе питання, які не бажані для висвітлення у ЗМІ.

Більшістю голосів присутні на конференції підтримали закритий формат проведення заходу.

- Кучерук не може виключити когось з бюро партії, а може подати пропозицію. Бюро формує обласна партійна конференція. Я був членом бюро до сьогоднішнього дня. Але коли мене грубо кажучи "попросили" з конференції, то я ще був членом бюро. А потім вони займались питанням формування іншого бюро. Тож зрозуміло що голова партії формує бюро під себе. Мені сказали, що я не делегат і не запрошений, - повідомив сайту "ВСЕ" Олег Хомич.

Ключові слова: 

Коментарі

Ти, " жиель" міста! Попитай в Кучерука скільки в нього особисто ділянок у Костополі, Рівному..? Скільки він розніс хабарів дістаючи право власності? Для кого лобіював виділення земельних ділянок? Вже давно прийшов час зайнятися отими депутатами від Батьківщини.
На всіх рівнях: район, місто, область, Верховна Рада... Люди вірили "Батьківщині", а вона (партія) їх зрадила!!!

цей Хомич, я знаю друг Юрка Запорожця, того що створив фракцію "садоводів", тому цей Кучерук правильно зробив, виганяти цих негідників!

Треба Кучерука гнати з ВО Батьківщина!!! А куди дивиться Правий сектор? Женіть цю
" Батьківщину" взагалі з Народного дому!!! Ця "політсила" вже давно не народна, хіба ж ви не бачите?!! Там одні бізнесмени керують. Ганьба "Батьківщині"!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.