На Рівненщині повернули близько 3 мільйонів заборгованої зарплати

Проведеними у цьому році прокурорськими перевірками в Рівненській області виявлено непоодинокі факти невиплати заборгованості із заробітної плати. 

Зокрема, прокуратурою Рівного у січні цього року встановлено, що керівник акціонерного товариства у порушення вимог Закону  України "Про оплату праці" не розрахувався за виконану роботу із 420 працівниками, а сума боргу із заробітної плати сягнула до 1,9 млн.грн. За цим фактом внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань і розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 175 КК України. На даний час заборгованість погашено у сумі понад 400 тис. грн. 

Лише завдяки втручанню прокуратури керівник приватної агрофірми у Рівненському районі розрахувався зі 197 працівниками та виплатив їм увесь борг в сумі 312 тис.грн. 

Млинівським міжрайонним прокурором виявлено факт укриття керівником комунального підприємства 90 тис. грн. заборгованості з виплати заробітної плати. За вказаним фактом розпочато кримінальне провадження. На вимогу прокурора вже погашено заборгованість у сумі 58 тис. грн.

На протиправні дії керівників підприємств, які не виплачували працівникам зароблені кошти, реагували також прокурори Володимирецького, Рівненського, Сарненського районів та Дубенський міжрайонний. 

Всього ж з початку року стосовно таких горе-керівників розпочато 7 кримінальних проваджень. 

На вимогу та за втручання органів прокуратури Рівненської області цьогоріч  людям вже  виплачено близько 3 млн. грн. заборгованої заробітної плати. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Рівненської області.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.