Рівненські школярі зібрали 63 тисячі гривень для порятунку життя

Шістдесят три тисячі гривень зібрали рівненські школярі для учня четвертої школи Івана Ковриги. Іванові необхідна трансплантація серця. 

Цю операцію можуть зробити у німецькій клініці, проте вона коштує декілька сотень тисяч євро. Сім'я таких коштів самотужки зібрати не може. Тому рідні Івана звернулися за допомогою до учнів рівненських шкіл.

Так учні всіх шкіл Рівного відгукнулися на біду Івана Ковриги. Рік тому лікарі виявили у хлопчика рідкісне захворювання. Його серце стало у чотири рази більшим за доросле.

- Консультативний висновок, який нам надали в інституті серця - це трансплантація серця. І це лікування тільки за кордоном. Ми зв'язувалися з німецькою клінікою, відповіді не отримали. Бо треба 280 тисяч євро, щоб провести таку операцію, - каже мама хлопця Тетяна Коврига. 

Відтак учні влаштовували платні дискотеки, флешмоби, продавали власну випічку. Волонтери у людних місцях встановлювали скриньки для збору коштів. Не сподівалася на таку активну підтримку однолітків і мама Івана. Учні шкіл вручили їй зібрані кошти. Та власноруч виготовлену газету у формі великого палкого серця. Про це повідомляє відділ інформаційно-аналітичного забезпечення Рівненської міської ради.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.