Рівненський нардеп закликає підтримати армію

Готуватись до будь-якого розвитку подій та підтримувати українську армію закликав рівненський нардеп Валентин Королюк: 

— Можна по-різному ставитись до «яструба» Джона Маккейна (сенатор США), але що від нього не забереш – це вміння стратегічно мислити і точно оцінювати ситуацію. На тлі високої ціни на нафту Путін думав, що вхопив Бога за бороду, а отже – став «світовим гравцем». Допомога світу у зменшенні ціни на нафту – це дієвий спосіб змусити Путіна зупинитись, - написав у Facebook Валентин Королюк. —
Але ми повинні бути готовими до будь-якого розвитку подій. Рішення про виділення 6,8 мільярда на потреби армії – абсолютно правильне. Адже хто відмовляється годувати власну армію – буде годувати армію окупанта. 

Тим часом прес-центр оперативного командування «Північ» закликав мешканців області підтримати рівненських військових. 

Фінансову  допомогу  для  матеріально-технічного  забезпечення військовослужбовців  та  військових частин  Ви  зможете  надати перерахувавши  кошти  за реквізитами  оперативного  командування «Північ» Збройних Сил України:

Одержувач: в/ч А0796

Код ЄДРПОУ: 07852893;

Банк: ГУ ДКС України у Рівненській області;

Код банку МФО: 833017;

Реєстраційний рахунок:

31256301202262 — на матеріально-технічне забезпечення військових частин оперативного командування «Північ».

У разі  бажання  юридичних  і фізичних  осіб  здійснювати  перерахування коштів  безпосередньо  військовим  частинам  та установам  пропонується звертатися безпосередньо до командирів (начальників) на місцях.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.