На Рівненщині викрили злочинну діяльність митного брокера та держінспектора

Співробітниками УСБУ в Рівненській області викрито та припинено протиправну діяльність двох громадянок України - митного брокера та державного інспектора з охорони навколишнього природного середовища відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Рівненської області. 

Про це повідомляє прес-група УСБУ в Рівненській області.

Встановлено, що державний інспектор, використовуючи владні повноваження, умисно зволікала з проведенням екологічного та радіаційного контролю під час митного оформлення товарів. Митний брокер, в свою чергу, обіцяла пришвидшити митне оформлення цих товарів та отримувала від своїх клієнтів кошти для держслужбовця. Тільки у період з квітня по червень 2013 року інспектор отримала у такий спосіб майже 10 тис.грн. неправомірної вигоди.

Наприкінці червня 2013 року співробітники СБУ затримали державного екологічного інспектора «на гарячому» у службовому кабінеті під час одержання чергової суми. Вже на початку жовтня 2013 року Сарненським районним судом державного службовця засуджено за ч.2 ст.368 Кримінального Кодексу України та призначено покарання у вигляді штрафу з позбавленням рангу та права обіймати в органах державної влади та місцевого самоврядування посади, пов’язані з виконанням функцій представника влади, строком на 1 рік.

Митному брокеру за надання неправомірної вигоди службовій особі оголошено повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.369 Кримінального Кодексу України.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.