Прокурор Рівненщини не знає, чому Янукович не президент?

Під час зустрічі прокурора Рівненщини Сергія Кубрака з громадськими активістами, він не зміг назвати норму чинного законодавства відповідно до якої Янукович не є чинним президентом України.

Це запитання прокурору задав громадський активіст Святослав Клічук. Запитання виникло тому, що прокурор наполягав на тому, що треба діяти зігдно із чинним законодавством, відповідаючи на вимоги активістів звільнитись.

Активіст (А): Народ це правова норма?

Прокурор (П): Народ - джерело влади, а норми права - регулювання відносин між людьми. Якщо не будемо дотримуватись цих норм - перетворимось у дикунів і не буде держави. 

А: Згідно ваших норм Янукович - президент України?

П: Ні.

А: По якій статті?

П: Він не є президентом.

А: От він себе називає президентом...

П: Давайте не будемо...

А: Яка правова норма підтверджує  ваші слова що Янукович не є президент?

П: Справа у тому, що він добровільно... Ну, як добровільно... Він відмовився виконувати свої функції. Є юридична норма, а є фактичні обставини. По суті він кинув країну на призволяще. По суті це державна зрада.

Громадські активісти прийшли сьогодні до прокурора Рівненщини Сергія Кубрака, аби він написав заячву на звільнення. Представники місцевої громади наполягають на тому, що прокурора призначили незаконно, бо не погоджували його кандидатуру. 

Коментарі

Решение Веховной рады - смотри на их сайте.

Вибачте, але прокурор ні фіга не орієнтується в правовому полі - на фіга такий прокурор? Збивать бабло? Ні фіга не получиться... Нариємо і будемо мати майдан №2.

який дебіл цей клінчук ,то поїдь до путіна і запитай, МІСЦЕВА ГРОМАДА ЗА ГРОШІ МАТЧУКА ВИЗНАЧАЄ ЗАКОНИ?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.