Завтра у Рівному пікетуватимуть радіостанції

18 березня, у вівторок, "Самооборона Майдану" проведе пікетування провайдера кабельного телебачення "ВОЛЯ" з вимогою відключити усі російські телеканали.

Окрім того, буде проведена зустріч з представником національної ради з питань телебачення і радіомовлення в області. "Самооборона Майдану" вимагає зняти з показу російські пропагандистські фільми, котрі неправдиво змальовують нашу історію, фільми у котрих знімалися актори, що відкрито підтримали агресію Росії проти України.

"Самооборона Майдану" планує пікетувати і радіостанції з вимогою не крутити в ефірі пісні російських співаків, що офіційно підтримали агресію Путіна. Нагадаємо, що в Росії немає жодного українського каналу.

Збір 18 березня (вівторок) біля Народного Дому на вул. Симона Петлюри, 1 о 11 год.

Контакти: (097)798-95-81. Тарас Давидюк – прес-секретар «Самооборони Майдану» в Рівненській області.

Ключові слова: 

Коментарі

Я вважаю, що це неправильно - відключати всі канали, бо це цензура і порушення моїх прав, як споживача. Відключити Discovery, Naional Geographics, канали, які показують нові фільми світових режисерів? Виходить, що Самооборона стає схожою на Путіна і компанію. Чи за це боролоися? В демократичному суспільстві кожен має доступ до інформації, а мене позбавляють права мати такий доступ. Ще раз повторю, це - ЦЕНЗУРА в найгіршому її розумінні.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.