Політики дестабілізують ситуацію на Рівненщині

Дестабілізуючим чинником на Рівненщині є діяльність народних депутатів та політичних партій.

Про це під час прес-конференції заявили представники громадських організацій.

- Кожна політична сила намагається лобіювати свого кандидата. У нас є ситуації з призначенням прокурора. Ми усвідомлюємо, що зараз головним дестабілізуючим чинником на Рівненщині є саме діяльність народних депутатів та політичних партій. Вони «під шумок», прикриваючись національними інтересами та загрозою війни, намагаються узурпувати владу. Ми хочемо донести думку: ми не представляємо інтереси громади. Ми представляємо інтереси громадських організацій, які погоджуються в тому, що ті процеси, які зараз відбуваються вони є неприпустимі. Ми не збираємось давати можливість цій системі продовжувати функціонувати так, як вона функціонувала раніше, сказав громадський активіст від ГМ ОПОРА Роман Мартин.

Громадські активісти вважають, що люстраційний комітет повинен займатись збором інформації про кандидатів на керівні посади і поширювати серед громадськості. Проте насправді люстраційний комітет хоче самостійно приймати рішення.

- У мене є така ініціатива, яку я назвав «особиста думка». Я хочу запропонувати люстраційному комітету на розгляд певні критерії, за якими варто обирати людину на ту чи іншу посаду. Це так звані критерії доброчесності до яких входять факти причетності до кримінальних проваджень та такий критерій як невідповідність стилю життя задекларованим доходам. Я хочу запропонувати люстраційному комітету ці критерії, які обов’язково мають бути оприлюднені, - сказав активіст Громадянського руху "Третя Українська Республіка" Святослав Клічук.

Представник громадської організації "Сила людей" Зураб Кантарія запевнив, що завдяки зв’язкам громадських організацій в інших містах, досить легко знайти інформацію про людину, яку призначають у Рівне на певну посаду.

- У нас немає власних інтересів і ми не лобіюємо ніяких керівників. Нас цікавить сам механізм призначення на посаду, який має бути прозорим для громадськості, - зазначив Зураб Кантарія.

Також громадські активісти закликали журналістів об'єктивно висвітлювати інформацію і не "гнатися" за сенсацією.

Ключові слова: 

Коментарі

Щось дуже багато розвелось ціх , так званих громадських організацій. Ви , шановні "громадські активісти" спочатку між собою зробили б люстрацію. Суцільна анархія - це ваш порядок. А це на руку Кремлю.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.