«Батьківщина» Рівненщини розповіла про що говорила «закрито»

16 березня відбулася 15-а звітно-виборна конференція Рівненської обласної організації ВО «Батьківщина». Участь у роботі конференції взяли 69 делегатів з усіх районних та міських партійних організацій.

Звітуючи перед присутніми, в.о.голови обласної «Батьківщини», народний депутат України Микола Кучерук наголосив, що політична сила за останні роки пережила серйозні випробування. 

- Влада Януковича всебічно намагалася знищити «Батьківщину», незаконно ув’язнила лідера партії Юлію Тимошенко, але ми встояли. Ми гідно здолали цей важкий шлях випробувань. І незважаючи на шалений тиск  наших політичних опонентів, лави «Батьківщини» лише зростали. Ми об’єдналися і з «Фронтом змін», і з Народним рухом України, ми стали набагато сильнішими ніж раніше. І зараз перед нашою політичною силою стоїть головне завдання – зробити все, аби в цей важкий час, коли Україна стоїть перед загрозою зовнішньої ворожої окупації, зберегти незалежність держави, - зазначив Микола Кучерук.

Після затвердження звіту делегатами, відбулися вибори нового очільника обласної партійної організації. За результатами волевиявлення, 67 – «за», 2 – «утрималися», головою Рівненської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» було обрано Миколу Кучерука.

Після цього делегати конференції обрали та затвердили новий склад контрольно-ревізійної комісії обласної партійної організації та обласного бюро.

А також дообрали делегатами на 11-ий з’їзд партії ВО «Батьківщина» народних депутатів України Юрія Вознюка та Валентина Королюка. Про це повідомили у прес-службі РОО ВО «Батьківщина».

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.