Голова Рівненської ОДА заступився за прокурора області

Голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок приїхав сьогодні вранці до обласної прокуратури, коли громадські активісти вимагали від прокурора області Сергія Кубрака написати заяву на звільнення.

Сергій Рибачок спробував переконати присутніх, що вимоги активістів не правомірні.

- Мені повідомили, що тут відбуваються такі події. Мені цікаво дізнатись у чому проблема, - звернувся до активістів голова Рівненської ОДА.

Представник "Правого сектору" Олександр зауважив, що у Рівному продовжують призначати на ключові керівні посади за старою процедурою - призначенням із Києва, без згоди місцевої громади.

- Проблема така - джерело влади в Україні є народ. Один із головних принципів Майдану було те, що громада місцева буде впливати на процедуру призначення. Це стосується голови ОДА, начальника УМВС, прокурора області, управління СБУ. Він спочатку приходить до нас, як кандидат, і таке було. Такою була заява усіх політиків з Майдану. Він приходить до людей. Пізніше громада його затверджує, президія облради, проходить люстрацію і працює. На сьогоднішній день нам просто присилають людей з Києва, не погодивши не представивши, - зазначив активіст.

Голова Рівненської ОДА зазначив, що такі вимоги, які висувають рівненські активісти не роблять у інших країнах.

- Назвіть мені європейську країну, у якій прокурору не дають працювати, бо його призначила генеральна прокуратура, а місцеві активісти проти, - звернувся до активістів Сергій Рибачок. 

Натомість активіст наголосив, що в Україні відмінна від інших держав ситуація, і треба діяти відповідно до тих умов, які нині існують в українському суспільстві. 

- Ми не дивимось на Росію чи Європу. Ми - українці, і маємо свій вибір, свій голос. Народ стояв на Майдані, аби впливати на процедуру призначення, - наголосив активіст.

Нагадаємо, що сьогодні, 17 березня активісти вимагали від прокурора області Сергія Кубрака звільнитись, адже його призначили таємно без погодження із місцевою громадою.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.