У Рівному будівельний кран, використання якого заборонив суд, знову впав

Як повідомляв сайт «ВСЕ», 15 березня близько обіду на території будівництва багатоквартирного житлового будинку, що знаходиться по  вул. Мельника впав будівельний кран.

Як повідомляє прес-служба територіального управління  держгірпромнагляду, аварійна ситуація сталася внаслідок падіння стріли стрілового самохідного крана на розсувному гусеничному ходу МГК-25 БР.

Нагадаємо, що аналогічний випадок стався під час експлуатації цього ж крана у червні 2013 року, власником якого було ПП «Західкран».

Матеріали технічного розслідування були направлені у правоохоронні органи, за якими зареєстроване кримінальне провадження у Єдиному державному реєстрі досудових розслідувань.

Крім того, постановою Рівненського окружного адміністративного суду прийняте рішення про заборону експлуатації даного крана. Виконавчий лист з приводу заборони експлуатації крана перебуває на виконанні у відділі державної виконавчої служби Рівненського міського управління юстиції. Відмітимо, що роботодавець не виконав рішення суду та передав кран на баланс «Науково-інноваційному приватному підприємству «Техноцентр» (власником і керівником даного підприємства і ПП «Західкран» є одна і та ж особа.

За даним фактом, територіальним управлінням розпочато технічне розслідування, в результаті якого будуть з’ясовані обставини та причини аварійної ситуації.

По завершенню технічного розслідування матеріали будуть направлені у правоохоронні органи для вжиття заходів реагування.

Генеральний підрядник об’єкта будівництва - фірма «Екотехмаркет»; власник стрілового самохідного крана на розсувному гусеничному ходу МГК-25 БР «Науково-інноваційному приватному підприємству «Техноцентр».

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.