Саша Білий запропонував люструвати люстраційний комітет Рівненщини

Чергова дискусія виникла під час засідання люстраційного комітету в Рівненській області. Наразі до засідання долучився керівник Західно-українського "Правого сектору" Олександр Музичко.

Він заявив, що половину членів люстраційного комітету потрібно самих люструвати, бо вони перегризуться тут "як собаки".

- Комусь вигідно, щоб тут був бардак. А поик тут сваряться, призначаються керівники, які і далі будуть красти, кришувати і займатися тому подібними речами, - заявив Олександр Музичко.

Ключові слова: 

Коментарі

Правда Ваша. Музичко має сидіти в тюрмі. І не тільки він, а вся його банда. Строїть з себе героя, а жодного дня не був на Майдані. Шкура барабанська, тільки вміє "воювати " з мирними людьми, вимагати в бізнесменів гроші. А менти з ним співпрацюють, тому то й правий сектор не захотів Чайку, бо при ньому цим бандитам стало б неможливим займатися "беспрєдєлом".

А я рахую він правий! Я не підтримую багато позицій Білого але тут він правий.
Що там робить Турко? Гнида ще за часів Червонія поводив себе хамовито, нічого він корисного не зробив... а як Червонія не стало, вкрав залишки партійного майна і перебіг в нову для власної значимості. Ще така ж Сирота, яка дуже важлива опозиціонерка, знай свої інтереси всюдии доведе...
І взагалі де список повний того комітету? Я вам ще багато кандидатів там знайду на очищення! ЗА яким критерієм вони обираються? Партійні обирають партійних? Люди, будьте розумні...

цей провокатор під шумок ніби "для потреб революції" рекетом займається

ця скатіна ще не в тюрмі?? ментяри суки коли ж ви почнете виконувати свої службові обов'язки вашу мать!!!!

Я думаю, що Саша Б. - це агент Кремля. Все що робить він и його гопники - це дестабілізація обстановки в Західному регіоні, а в цьому дуже зацікавлений Путін. Бо прислати сюди російськійх гопників нереально, бо їх зразу вирахують по мові, а тут свої гопники підігрують Кремлю. Цікаво, а скільки ж Путін заплатив правому сектору, щоб дестабілізувати Західний регіон?

нда, скіко конкурєнтів для Саши назбиралося. нада їх зачистить. От під час оцієї високоінтєлігентної дискусії Саша Б. думає: "а як то мені їх всіх цих люстраторів од...ти - разом чи по одіночке"

Хай би усіх членів перестріляв, а потім сам застрелився. Для міста це був би найкращий варіант. А то маразм. тупізм, власні амбіції так званих активістів (насправді бажаючих хапнути посаду) уже зашкалюють

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.