Біженців з Харківщини почали приймати у Сарненському районі на Рівненщині

Біженців із Кегичівського та Зміївського районів Харківської області, які проживали неподалік ВІД українсько-російського кордону, почали приймати у Сарненському районі на Рівненщині.

Про це кореспондентові Укрінформу повідомив голова районної ради Микола Драганчук.

«До нас прибули із сіл Лозова та Першотравневе 42 особи, в тому числі 14 дітей шкільного віку, яких поселяємо для тимчасового перебування у санаторій «Горинь» у селищі Степань, - сказав Драганчук.

За його словами, люди залишили свої домівки і господарства, побоюючись, що російські війська займуть названі населені пункти. Всі виїхали з наміром постійно оселитися на Рівненщині, тому ті, хто зміг, продали своє майно або передоручили його родичам. Опинилися вони у поліському краї завдяки запрошенню знайомих.

Для переселенців, яких з Харківщини має прибути ще 79 чоловік, нині готують приміщення двоповерхової школи у селі Грушівка, діти з якої навчаються в іншому селі, а також буде відновлено 3 триповерхові спальні корпуси в колишньому дитячому таборі «Дубки».

Приїжджі, серед яких представники різних робітничих професій, зголосилися своїми силами провести ремонт споруд та створити необхідні побутові умови. Органи місцевої влади нададуть будівельні матеріали.

У район також прибули дві сім'ї із Криму – одна, в якій 8 дітей, поселилася у селі Немовичі, а інша – у місті Сарни.

Загалом в області очікують найближчими днями 1365 громадян із Автономної Республіки Крим та східних областей України.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.