З бюджету Рівненщини не фінансуватимуть капітальні видатки

Рівшення "Про порядок фінансування видатків з обласного бюджету у 2014 році" викликало активне обговорення під час засідання президії Рівненської облади. Присутні зійшлися на думці, що бюджет потрібно "відкривати" і проводити потрібні видатки. 

Але разом з тим депутати вважають, що варто визначити першочергові витрати і на цьому акцентувати увагу.

Відтак своїм рішенням президія облради затвердила фінансування оплати праці співробітників бюджетних установ, придбання медикаментів та перев'язувальних матеріалів, поточні трансферти населенню та місцевим бюджетам тощо. 

Також з бюджету в обсязі 80 % до затверджених розписом доходів та видатків загального та спеціального фондів обласного бюджету, зокрема, оплату комунальних послуг та енергоносіїв.

В обсязі 50% до затверджених розписом доходів та видатків загального та спеціального фондів обласного бюджету на 2014 рік на паливно-мастильні матеріали, послуги звязку, охорону приміщень, банківські послуги, поточний ремонт медобладнення, аварійні ремонти систем опалення, водопостачання, водовідведення, придбання необхідного канцелярського приладдя, вивіз сміття тощо.

Окрім того, буде забезпечити оптимізацію чисельності працівників бюджетних установ та припинити заповнення вакантних посад.

Проте низку видатків з обласного бюджету президія заборонила здійснювати. А саме капітальні видатки, надання кредитів з бюджетів, фінансування видатків на усі державні та регіональні галузеві програми тощо.

Члени президії підтримали це рішення.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.