Голова Рівненської ОДА пропонує Щирука на посаду головного міліціонера Рівненщини

Президія Рівненської обларади розглядає питання про звернення до міністра МВС України Арсена Авакова щодо пропозиції призначити начальником МВС України в Рівненській області в. о. головного міліціонера Сергія Гадзелевського.

Проте голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок зазначив, що спілкувався з міністерством і в них є інша кандидатура на цю посаду - Микола Щирук. Нагадаємо, саме його лобіюює нардеп Микола Кучерук.

Наразі Микола Щирук виступає на президії.

Він зазначив, що ще при Чайці йому пропонували посаду заступника начальника УМВС України в Рівненській області, проте він відмовився.

Також він розповів, що після звільнення Чайки зустрівся з народними депутатами Олегом Осуховським, Миколою Кучеруком та Віталієм Чугунніковим. Зараз поступила пропозиція очолити міліцію Рівненщини.

Окрім того, Микола Щирук зазначив, що вважає, що людина, яка носить погони перш за все, має бути патріотом, по-друге, професіоналом, а по-третє, порядним. Зараз Микола Щирук розповідає ві чому проявляється його патріотизм, професійність і порядність.

Ключові слова: 

Коментарі

Він старий для цієї посади!
Заберіть його подалі від міліції зі своїм нафталіном.
Не знущайтеся над тими, хто щодня виконє тяжку і кропітку роботу - звичайні міліціонери.

«Окрім того, Микола Щирук зазначив, що вважає, що людина, яка носить погони перш за все, має бути патріотом, по-друге, професіоналом, а по-третє, порядним. Зараз Микола Щирук розповідає, в чому проявляється його патріотизм, професійність і порядність».
Ці його слова про порядність, професійність та патріотизм викликають велике запитання. Людина, яка вже близько чотирнадцяти років не працює в міліції, втратила свою професійність, я вже не кажу про його порядність та патріотизм. Ті, хто знає його в минулому, зрозуміють мене. А крім того викликає сумнів стан його здоров’я, яке навряд чи дозволить Миколі Щируку в повному обсязі виконувати нелегку роботу керівника міліції всієї області.

Хабарник! Працював при Кучмі в абхс!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.