Голова Рівненської облради заступився за Гандзелевського

Голова Рівненської облради Михайло Кириллов зазначив вважає, що зараз в. о. начальника УМВС України в Рівненській області Сергій Гандзелевський влаштовує громадськість, тому президія вирішила ініціювати звернення щодо його кандидатури до міністра МВС.

У свою чергу в. о. начальника УМВС України в Рівненській області Сергій Гандзелевський зазначив, що ніколи не був і не є кандидатом на посаду головного міліонера Рівненщини. Однак якщо буде рішення щодо його призначення на цю посаду, він його виконуватиме.

Коментарі

Гандзелевський може бути начальником

Кучерук лобіює продажну шваль колю-ковбасу слободенюка на посаду головного даішника області!! як таке може бути??

Кирилов попер проти Кучерука. Як павуки в банці. Хлопці, коли ми їх усіх винисемо з їх кабінетів? Вони ж нічого не навчилися і нічого не зрозуміли! Ці люди - кулуарщики і дєрєбанщики. І навіть якби сталося так, що небесна сотня нараховувала б не сотню трупів, а 5, 10 сотень - вони не змінилися б і не стали б іншими. Бо вони просто не вміють бути іншими. У мене питання до себе: за що я стояв (і не лише стояв) на майдані? Щоб прогнати януковича і на його місце прийшли інші? Мені сумно і дуже гидко на душі... Та щоб ці всі кучеруки і осуховські здохли. Господи прости, що я в піст таке пишу...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.