У Рівному презентують "Сто годин щастя"

19 березня о 14.00 годині в літературному клубі "Співрозмовник" відбудуться поетичні читання присвячені Міжнародному Дню щастя.

В ході заходу буде діяти книжкова виставка «Сто годин щастя…» на якій представлено художні твори слов’янських поетів та письменників. Присутні переглянуть відеоролики присвячені миру, добробуту та справедливості на планеті,  також прослухають музичні твори у виконанні музичного гурту «Музика мрій».

Мета заходу - популяризація творів світової літератури, заохочення молоді до читання, залучення нових членів до літературного клубу «Співрозмовник».

Визнаючи актуальність щастя і благополуччя як загальнолюдські цілі в житті людей в усьому світі, Генеральна Асамблея ООН проголосила 20 березня Міжнародним Днем щастя (InternationalDayofHappiness). Заснувавши Міжнародний День щастя, ООН прагне звернути увагу світової громадськості на те, що економічний розвиток має бути збалансованим, рівноправним і всеохоплюючим.

Результатом здійснення такої моделі розвитку стане стійке економічне зростання в країнах з подальшим зниженням рівня бідності. Крімцього, ООН стверджує, що для досягнення глобального стану щастя на планеті необхідно підтримувати економічне зростання соціальними та екологічними програмами. Цікаво, що ініціатива установи Міжнародного Дня щастя надійшла з невеликої гірської країни - Бутану (Бутан). Як йдеться в резолюції Генасамблеї, країнам рекомендується відзначати свято "відповідним чином, у тому числі за допомогою освітніх та просвітницьких програм. про це повідомляє прес-служба Рівненської обласної бібліотеки.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.