Депутати Дубенської райради просять краще контролювати видобуток копалин

18 березня на засіданні президії Дубенської районної ради депутати прийняли рішення рекомендувати Дубенській міжрайонній прокуратурі, правоохоронним органам посилити контроль за дотриманням законності при видобуванні корисних копалин на території району. Дубенському МВ УМВС України в області та ВДАІ Дубенського МВ УМВС України в області вжити заходів до припинення фактів самовільного видобутку корисних копалин на території району.

Про це повідомляє прес-служба Дубенської районної ради.

Рішення президії було прийнято у зв'язку із тим, що впродовж багатьох років в Дубенському районі, як і вцілому в області, склалась непроста ситуація із незаконним видобутком корисних копалин. 

На Дубенщині знаходиться кілька десятків непрацюючих кар’єрів та чотири офіційних. Легальні кар’єри не можуть задовольнити всі потреби мешканців району, тому видобуток таких корисних копалин, як пісок для штукатурки офіційно в районі купити ніде. Окремі особи здійснюють нелегальний продаж корисних копалин з кар’єрів, які їм не належать. Крім того, мешканці довколишніх населених пунктів частіше надають перевагу незаконній купівлі корисних копалин.

Депутати також порекомендували виконавчим комітетам селищної та сільських рад дотримуватись вимог чинного законодавства при використанні корисних копалин в місцевих цілях (для благоустрою населених пунктів). 

З метою легалізації видобутку корисних копалин депутати доручили Управлінню Держземагенства у Дубенському районі та райдержадміністрації вивчити перелік земельних ділянок, які потенційно можуть використовуватись для видобування надр.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.