Рівнянин залишив без газу 100 квартир

100 квартир без газу залишив чоловік, який вирішив самотужки полагодити газову колонку

18 березня мешканці ста квартир будинку 7, що на вулиці Князя Романа у Рівному, залишились без газопостачання. Це трапилося через те, що їхній сусід розпочав самостійно лагодити газову колонку і переплутав шланги для газу і води. Як результат, у газові прилади 20-ти квартир поступила вода.

Ситуація трапилася вчора близько обіду.  До 19 години газовики займалися ліквідацією її наслідків. Сьогодні аварійно-відновлювальні роботи тривають.

За словами начальника аварійно-диспетчерської служби  ПАТ «Рівнегаз» Вадима Кристинського, вода, яка потрапила у систему газопостачання, залила газовий колектор будинку і вивела із ладу лічильники та газові прилади у 20-ти квартирах.

Наразі фахівці встановлюють суму завданих збитків, відшкодування яких ляже на плечі винуватця інциденту.  Варто зауважити, що у ПАТ «Рівнегаз» ремонт існуючої неполадки колонки обійшовся б чоловіку в середньому у 200 грн.

ПАТ «Рівнегаз» вкотре наголошує,  що встановлювати, переносити, замінювати чи ремонтувати газові прилади мають право лише спеціалісти із відповідною кваліфікацією та дозволом на виконання газонебезпечних робіт.

У випадку несправності газових приладів або потребі їх встановлення,  звертайтесь до ПАТ «Рівнегаз» за тел. 15-84. Черговий диспетчер оформить заявку і погодить зручні для вас  дату та час візиту майстра.

У разі виникнення аварійної ситуації, пов’язаної із використанням газу у побуті, телефонуйте 104. Аварійні виклики обслуговуються цілодобово і безкоштовно. Про це повідомляє прес-служба "Рівнегазу".

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.