Рівненський бізнесмен передав дві квартири дітям героїв Небесної сотні

Сьогодні директор рівненської будівельної фірми "НБК буд плюс" Роман Курис підписав і проштампував два договори. Згідно з документами дві однокімнатні квартири одержать діти героїв Небесної сотні – Георгія Арутюняна і Валерія Опанасюка.

Наразі житло у процесі будівництва – будинок зводять на вулиці Чорновола.

- Це наша ініціатива – ми хочемо, щоб кожна дитина, яка залишилася без батька відчувала себе захищеною у мабутньому, щоб вона була забезпечена житлом. За допомогою Олега Осуховського ми відшукали людину, яка готова надати квартири, – сказав голова Рівненської облдержадміністрації Сергій Рибачок.

За словами голови ОДА, наразі відшуковуються можливості знайти ще чотири квартири, зокрема і для сім’ї Олександра Храпаченка.

- Ми хотіли показати, що є ідея, яка нас об’єднує, хочемо, щоб наш приклад наслідували й у інших областях, - зауважив народний депутат України Олег Осуховський.

Олег Осуховський сподівається, що його рівненські колеги-нардепи Юрій Вознюк, Віталій Чугунніков, Микола Кучерук також виявлятимуть подібні ініціативи.

23 лютого у Рівному відбулось вшанування та поховання трьох рівнян, які загинули від куль снайперів у Києві. Десятки тисяч рівнян назвали героями Георгія АрутюнянаВалерія Опанасюка та Олександра Храпаченко. Нагадаємо, що від фізичного виснаження та запалення легень, помер також житель Рівненщини із міста Березне Іван Гордіюк. Коли він був на барикадах у Києві його облили водою із водомета він захворів і помер від зупинки серця.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як допомогти рівненським родинам Героїв Небесної сотні

Ключові слова: 

Коментарі

Хочу вас запевнити, що фірма ДБК "Буд Плюс" ніколи не виконувала, і зобов'язується не виконувати в мабутньому будь які державні замовлення.

Нешановні писаки! Люди реально дуже допомогли дітям загиблим! Ви зможете повторити в очі дітям загиблих ці слова які ви тут пишете в коментах??? Ви реальні негідники, у яких немає нічого святого в душі!

"За допомогою Олега Осуховського ми відшукали людину, яка готова надати квартири"
Пан Рибачок- це клініка. А може це - нова корупція. PR на горі це останнє що може бути.

Це нова чорна схема роботи Осуховського, Рибачка і т.д. подібне існувало завжди- той хто дарує від імені можновладців - після цього ВСІ отримають багаторазовий "відкат" держ.замовлення.
Вітаю Рівненщину ми знову в СРСР!!!
Поверніть гроші які Ви зібрали для поранених та загиблих а також хабарі за призначення на посади, надайте безкоштовно землі під будівництво. Вдячні Рівняни самі побудують житло сімьям загиблих героів.

Молодець !!! Видно, що хороша людина.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.