Християнська етика стане обов'язковою у школах Рівненщини?

Після низки обговорень під час засідання комісії з питань науки, освіти, культури і доховності Рівненської облради вирішили ініціювати проект рішення замінити другу іноземну мову в школах області на християнську етику. 

Наразі це питання відправили на довивчення. Відтак в кінці квітня комісія має зібратися повторно і озвучити своє рішення щодо звернення до профільного міністерства по заміні другої іноземної на християнську етику.

На комісії прозвучала думка, що в нинішніх умовах в Україні це буде доречним. Тим більше, що Острозька академія зможе забезпечити підручниками з цього предмету.

Ключові слова: 

Коментарі

добра думка, але не за рахунок другої іноземної. насправді, шкільна програма не є настільки складною, як обурюються деякі батьки, і цілком можливо додати раз чи два на тиждень уроки християнської етики, прив'язати християнські цінності до патріотизму і любові до рідного краю, щоб наші діти не виросли байдужим бидлом, як зараз можна побачити на сході країни

як це замінити другу іноземну? нехай вводять факультативно, чи додатково - церква може виділити кошти (ставку) для вчителів). А то все це діло має тенденцію перетворюватися на пропаганду протестантизму. В моєї дитини в школі вже щось подібне було, коли вчителька музики вчила співати "правильних пісеньок про Бога". Я хочу, щоб моя дитина знала англійську (обов"язково) і другу іноземну, хоча в основи, які зможе сама розвивати!

Християнство програмує психотип раба, слуги, зомбі... Нація потребує виховання сильної та вільної особистості! Нація потребує дослідників цього світу, а не кандидатів потойбічного світу! Дана комісія допомагає ворогам духовно закабалювати українських дітей.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.