Люстратори Рівненщини починають самолюстрацію

Відтепер членство у люстраційному комітеті Рівненщини буде фіксованим. Охочі вступити до неполітичного громадського об'єднання "Люстраційний комітет у Рівненській області" мають заповнити відповідну анкету та подати автобіографію.

Про це повідомили під час засідання комітету. Наразі вже 28 людей заповнили відповідні анкети та подали свої біографії.

Під час сьогоднішнього засідання також планується встановити чисельність складу комітету, які працюватимуть на постійній основі. Прозвучала пропозиція, що це має бути до 30 осіб.

Всього до порядку денного сьогоднішнього засідання комітету включено 10 питань.

Ключові слова: 

Коментарі

Який вона професіонал? В ліжку того хто її спонсорує? Згідна! В регіонах була, з Хахльовим в штабі була, Чугунніковим в ударі була, тепер Кирилов! Вона підстилка, і все а для деяких чоловіків опитна баба краще любого професіонала в роботі!

Какой адрес???Где можно написать анкету???

Кирилову прийти до влади допомогла не тільки Таня, а ще патріарх Кирил через Кирилова- старшого, очільника "Русского культурного общества", який не раз зустічався з патрірхом-ФСбешником, про що свідчать фотографії, які були також розміщені на сайті "ВСЕ".

Ті люди, які приходили до Кириллова за поясненнями по Тетяні Стельмах багато що не знають. Наприклад те, що в Партії регіонів вона була до 2011 року. Якраз до того часу поки її звільнили з "гарячої лінії" Берташа. Прізвисько у неї було в ОДА "Таня 100 долларів". Саме стільки вона вимагала за позачергову аудієнцію з Василем Михайловичем. Причому сам Берташ про це не знав)). Навіть "биті" регіонали були в шоці від діянь Тані. Також відповідала за "рішуньки" з податковою. Короче, запитайте у любого чиновника адміністрації - вони Танічку памятають ))
А в штабі Партії регіонів вона була не просто активісткою, а керівником виборчого штабу. Про це знають як в ПР так і в опозиції, тільки чомусь всім відшибло память...

ТА хіба проблема для циганки нагадати ще комусь владне місце - лише б гроші платили і всерівно з якого кармана

Таня не працювала на януковича , вона просто допомогла, так само, як і Кирилову, прийти до влади, людина професіонал своєї справи.

А чому сайт ЧЕСНИХ НОВИН не пише за свою подругу Таню Стельмах, яка є помічником Кирилова, а в 2010 р. працювала на Януковича?

Не смішіть людей!!!!! А люстратори- то - хто???? До чого там ті анкети? Зібралася купка ............ і щось хочуть доказати.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.