Рівненські військові готові прихистити родини колег з Криму

Дубенські військові інженери готові допомогти своїм колегам з військових частин Збройних Сил України, що дислокуються в Автономній Республіці Крим.

 

У зв’язку із загостренням ситуації довкола українських військових колективів, що дислокуються в АРК, у одній з військових частин Збройних Сил України з міста Дубно відбулися загальні збори особового складу. Під час обговорення, військові інженери ініціювали добровільний збір грошової допомоги для колег з військової частини, що в Бахчисараї. Також, військовослужбовці виявили бажання прийняти погостювати родини українських військових моряків з Криму.

 - Для нас справа честі проявити активну громадянську позицію та військове побратимство, адже ми своїх в біді не залишаємо, - зазначив заступник командира частини з виховної роботи. – Було вирішено у добровільному порядку зібрати матеріальну допомогу, а за потреби й прийняти членів сімей наших колег в гості, доки конфлікт не вщухне. Станом на сьогоднішній день до доброчинної скарбнички вже надійшло кілька тисяч гривень,  А у родинах нашого особового складу можемо розмістити близько 30 сімей кримчан.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.