Рівненські "свободівці" прокоментували поведінку однопартійця Мірошниченко

Спеціальний кореспондент сайту "ВСЕ" вирішив поцікавитися думкою деяких рівненських "свободівців" щодо дій свого однопартійця нардепа Ігоря Мірошниченко. Народний депутат "засвітився" у відео, на якому примушує т.в.о. президента НТКУ Пантелеймонова написати заяву про звільнення.

Цілком підтримую позицію Олега Тягнибока (нардеп прокоментував дії свого колеги у блозі "На жаль, ми запізнюємося з люстрацією...", - прим.авт.). Додати нічого, - зауважив голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок. Нагадаємо, що до призначення Рибачок був помічником народного депутата Олега Осуховського.

Слова лідера ВО "Свобода" частково озвучив і сам Осуховський.

- Ми маємо вже зрозуміти, що ми влада, ми не маємо право робити такі кроки, які можуть бути неправильно сприйняті. Не треба нагнітати ситуацію, зараз маємо об’єднатися, щоб відбитися від Росії, – сказав він і додав, що з Мірошниченко на цю тему не спілкувався.

І ще один член "Свободи" Олексій Бучинський, депутат обласної ради на запитання "Як Ви ставитеся до ситуації із Мірошниченко і що Ви особисто зробили, щоб такі люди не були в партії?", відповів: "Мені не сподобалося Ваше запитання. Я не хочу далі говорити. Ви не так маєте ставити акцент" і поклав слухавку.

До речі, голова РОДА розглядає персону Бучинського як можливого голову Рівненської райдержадміністрації. Окрім того, депутат може стати парламентарієм, оскільки має 31 позицію у списку "Свободи" до ВР, а останнім часом багато нардепів-"свободівців" пішли у владу й мають скласти мандати.

Коментарі

Ну так получается что Бучинский такой-же демократ, как и Путин. Не нравится вопрос - значит виноват журналист.

Просто замечательная позиция: если скоты из милиции издеваются над кем-то, то снимать это надо плюс надо максимально распространять информацию об этом в интернете. А если "наш человек" занимается рукоприкладством, то он прав и еще мало врезал.
Тогда будет справедливо, если этого нардепа навестят его политические оппоненты и силой заставят написать заявление о выходе из партии или из верховного совета. И при этом его немножечко помнут. А потом заявят, что пальцем его не трогали, а просто эмоционально с ним пообщались.

Вообще надо Кличко назначить на какую-нибудь должность и потом посмотреть как его будут сзади за горло хватать. И чем эти методы отличаются от НКВД? Если все хотят решать силой, то никакого государства нет. Человек на гос. должности кем-то назначен. Не нравится - пусть руководство его снимает. Вроде как у руля страны сейчас бывшая оппозиция. Ну вот и пусть действует цивилизованными методами, а не кулаками машет.

То чим Мірошниченко відрізнячється від ПРдрасів, тим що кричить Героям слава! то це не показник , українці очікували і очікують іншої країни де закон понад усе. а вони якраз і законотворці нехай приймають закони та контролюють їх виконання. А бидлоти від якої б партії вона не була не навиджу!!!!!

Мірошниченко повністю правий, мало вліпив козлу.. а от Аронець з його довбаною камерою, все зіпсував.. надіюсь, йому Тягнибок вже відбив охоту знімати все без розбору..

А я підтримую дії Мірошниченка і його соратників. Згадайте за що стояв "Майдан" - "ДІСТАЛИ" - було їх основне гасло - а що ми бачимо тепер? "Бєспрєдєл" продовжується. І коли "Свободівці" заставили проросійського провокатора Пантелеймонова написати заяву, то тепер на них треба зливати все лайно, може вже досить копати під них. Винні в цих подіях, які зараз відбуваються в Україні "попєрєднікі", не треба про це забувати. Єдине, в чому не прав Мірошниченко, то це те що не треба було все це знімати на камеру. А так, все вони правильно зробили!!! Ще й мало.

А хто, по-вашому, доріс, може Саша Бєлий? Я не сторонник таких радикальних дій, якими діяли в даному випадку "Свободівці".А Ви,шановний, вважаєте,що Пантелеймонов правильно робив, що розводив пропаганду на державному каналі? Вам, людям, важко догодити, то всі жаліються на "Свободу", що вони нічого не роблять, то вони погані, що не те роблять. Ви забули, скільки людей підтримало "Свободу" під час парламентських виборів. Чому, тому що люди чекали від них якихось радикальних змін. Що, забули вже Януковича, який довів країну до війни. А тепер "Свободівці" винуваті в усьому? Треба бути послідовними в своєму виборі. Звісно, що зараз "жаба душить" багатьох, хто повилазив з преісподні, примазуючись до учасників революції та бажаючих зайняти крісла, щоб під шумок дерибанити далі, все що при Януковичі не встигли розікрасти. Я вважаю, що "Свободівців" через те й не хочуть бачити на керівних посадах, що багатьом урветься дерібан.

Журналіст - провокатор. Прочитайте уважно питання до Бучинського.

Мірошниченко молодець!.. В нашому місці представники системи досі знаходяться на посадах , тому що люстраційний комітет непрацює, тому що Саша Білий вирішує кого призначати і кому люструвати...

тобто, пан Бучинський вважає, що вже доріс до того, щоб вказувати журналістам, як саме "розставляти акценти"???

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.