За викрадення авто рівнянин сяде за грати на 3,5 роки

Потерпілий просив у суді сусіда-викрадача суворо не карати. Бо вважав, що Андрій —  батько малолітньої дитини, інвалід ІІІ групи, який за крадіжки з проникненням у приміщення у 2011 році отримав умовне покарання, не хотів викрадати належний йому транспортний засіб.

Хоча зовсім іншу істину доведено у ході досудового розслідування. З’ясувалося, що наприкінці листопада Андрій допомагав сусіду: чоловіки прибирали у підвалі. На полиці Сергій поклав ключі від автомобіля марки «Деу Ланос», який стояв у дворі будинку. Андрій їх потай викрав, а коли чоловіки увечері розійшлися, завів транспортний засіб. Далеко, щоправда, Андрій не від’їхав, бо завадив йому… бетонний стовп. На ремонт автомобіля власник «Ланоса» згодом витратить майже 9 тисяч гривень. Потерпілий, зважаючи на скрутне матеріальне становище підсудного, цивільний позов про відшкодування коштів не заявляв. 

Рівненський міський суд визнав 27-річного рівнянина винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 289  КК України (незаконне заволодіння транспортним засобом, що завдало значної матеріальної шкоди). Державне обвинувачення у провадженні  забезпечено представником прокуратури м. Рівне. Отже, суд до покарання, призначеного за даним вироком, частково приєднав невідбуту частину покарання за попереднім вироком, тому Андрій у кримінально-виконавчій установі проведе 3,5 роки. Про це повідомляє прес-служба прокуратури міста Рівне.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.