Понад три тисячі абітурієнтів Рівненщини пройдуть пробне ЗНО

На Рівненщині 3621 абітурієнт зголосився взяти участь у  пробному ЗНО. Однак оплатили проходження тестування лише 3071 учасник. Відтак, Рівненська область посіла третє місце за кількістю охочих, які зареєструвались у Львівському центрі оцінювання якості освіти.

Найбільше учасників -  із Львівської області -10374 , на другому місці – 4198 учасників із Волинської області. Відбуватиметься тестування вже у цю суботу – 22 березня та у наступну – 29 березня.

Зокрема, 22 березня відбудеться пробна перевірка знань  із української мови і літератури, хімії, фізики, російської мови, всесвітньої історії, однієї з іноземних мов (за вибором): англійської, німецької, французької або іспанської;  а  29 березня – з математики, історії України, біології, географії, світової літератури.

Усі  учасники відповідатимуть на запитання пробних тестів у створених пунктах. Усього їх 19  у кожному районі та місті області. Учні Рівного зможуть пройти пробне тестування у загальноосвітніх школах за числом  6,8 та 9.  Результати учасники дізнаються відразу по закінченню написання завдань. Про це повідомляє прес-служба управління освіти і науки Рівненської ОДА.

 

Ключові слова: 

Коментарі

І тут те саме... Ні, дещо краще...
Наприклад, "Однак оплатиВ проходження тестування лише 3 071 учасник".
Також не зовсім коректний зміст першого речення у другому абзаці. Бада з граматикою...
Біда з цими "акулами пера"....
Хто ж вас, "журналісти", так вчив карябати...???

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.