Як діяти рівнянам якщо оголосять надзвичайну ситуацію

При виникненні надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру у мирний час і в особливий період здійснюється оповіщення населення шляхом включення електричних сирен, переривчастий звук яких означає єдиний сигнал небезпеки «Увага всім!». 

Як повідомили в управлінні з питань надзвичайних ситуацій, після отримання сигналу люди мають негайно:

1.   Увімкнути радіотрансляційний гучномовець, радіоприймач, телевізор.

2.   Уважно прослухати інформаційне повідомлення про характер і масштаби загрози, а також рекомендації щодо найбільш доцільної поведінки в умовах, які склалися.

3.   Продумати і виконати усі рекомендації, що пропонуються.

4.   Винайти  можливість сповістити про отриману інформацію сусідів чи знайомих, а за змогою, надати їм допомогу.

Повідомлення містить інформацію про: місце і час виникнення надзвичайної ситуації,  розміри та її масштаби,  час початку та тривалість дії факторів ураження,  територію (район, вулиці, будинки і т.д.), яка потрапляє в осередки (зони) ураження, меж поширення і наслідків правила поведінки населення та порядок дій при надзвичайній ситуації.

Прослухавши  повідомлення, необхідно діяти без паніки і метушні у відповідності до отриманих  вказівок. Інформація передається протягом 5 хвилин після подачі звукових  сигналів (сирени, гудки і т.д.).

Дисципліна і організованість, чітке дотримання рекомендацій управління з питань надзвичайних ситуацій буде сприяти збереженню вашого здоров’я і життя, а також зменшенню матеріальних витрат. Про це йдеться на сайті міського голови Рівного Володимира Хомка.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.