Рівняни вважають кримську татарку Джамалу достойною представити Україну на Євробаченні

Рівняни у соцмережі Фейсбук обговорюють питання участі України у пісенному конкурсі Євробачення.

Зважаючи на ситуацію, яка склалась навколо питання Криму, дехто з користувачів соцмережі вважає, що Україну має представляти кримська татарка Джамала. Відповідні дописи з'явились через обговорення питання, чи міг би Мустафа Джемілєв стати Президентом України.

"На це марно сподіваюсь, хоча я б проголосувала за нього, але вважаю, що представляти Україну на Євробаченні має кримська татарка Джамала! Це було би дуже чесно і правильно! Вона в десять разів більше українка і патріотка ніж подруга Азарова Марічка Яремчук. Та й взагалі голосування за неї підозрюю було в стилі Севастопольського "референдума". Яке вона має моральне право тепер представляти Україну??? (щось мені здається що ми виграємо навіть якщо поїде тьфу-тьфу Поплавський). До кого б то донести, щоб ХАРИЗМАТИЧНА ГОЛОСИСТА І ПРОСТО СИМПАТИЧНА ДЖАМАЛА ПОЇХАЛА ВІД УКРАЇНИ НА ЄВРОБАЧЕННЯ? Це буде хоч наша малесенька подяка кримськотатарському народу за їх відданість і патріотизм", - написала рівненська журналістка Оксана Юрченко у Фейсбук.

Думки з приводу цього у рівнян не однозначні, хоча переважна більшість виступила за співачку Джамалу:

"Всім зрозуміло, як Яремчук потрапила туди. Ганьбить пам"ять про свого батька, який був справжнім патріотом!"

"Джамалу не люблю як співачку. Не моє. Але як кандидата на Євробачення-кращої немає. І голос її вражає. (Хоч і не люблю стиль) Тому підтримую. Крще Джамали нема нікого".

Однак дехто вважає, що не варто "змішуйте революцію з шоу бізнесом".

"Можливо я не зовсім розбираюсь в музиці, і може людина вона хороша, але не співачка. І не змішуйте революцію з шоу бізнесом. Разом нас багато чомусь не пройшло, бо місця роздають не за ситуацію в країні а за те що бачать на сцені", - написав один із користувачів Фейсбук.

У грудні 2013 року українці обрали Марію Яремчук з-поміж двадцяти претендентів на право представляти Україну на пісенному конкурсі "Євробачення-2014".

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.