На "Сфера-ТВ" говорили "ВСЕ" чесно про нові призначення та владні конфлікти на Рівненщині

На рівненському телеканалі "Сфера-ТВ" обговорили знакові події в політикумі та владних коридорах Рівненщини. Журналіст телеканалу "Сфера" Андрій Смусь та журналіст інтернет-сайту Олексій Кривошеєв проаналізували останні події та скандали.

Про пікетування обласної прокуратури, скандал навколо помічниці голови облради та боротьбу політиків за владу: без обмежень та цензури про те, що ззалишилось за кадром сюжетів і повідомлень у стрічках новин у спільному проекті телеканалу "Сфера" та сайту чесних новин "ВСЕ".

 

Коментарі

Зараз час працювати для людей, а не розбиратись і придумувати схеми-корупції. Вже мента нам нового сунуть, пов"язаного з регіоналами. Батьківщина не краще Регіонів, ті самі дерибани. Тимошенко в минуле разом з її запроданою партією. Невже всі забули, що Ющенко, Тимошенко і Янукович - одна команда. Ганьба!

Зараз що не скажи про владу - мочілово

Нема чого пускати в політику регіоналам. Вони назавжди залишаться регіоналами, під якими прапорами вони не ставали. Як і їх пахан ЗЕК - Янек.Ганьба!!!

Коли дивишся на мочілово свободи і батьківщини, невільно розумієш, чому Крим проголосував на референдумі саме так. Вже понад сто людей полягло, а їм все мало.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.