Нардеп від Рівненщини пропонує Україні відновити статус ядерної держави

Народний депутат Валентин Королюк разом із колегами Олександром Чорноволенком (ВО «Батьківщина») та Сергієм Каптіним (УДАР) зареєстрував у парламенті проект Закону №0076 «Про денонсацію Договору про нерозповсюдження ядерної зброї від 1 липня 1968 року»

Ось як пояснив причину підготовки такого законопроекту Валентин Королюк на своїй сторінці у Фейсбук: «Після заяви президента США Обами, що Америка не буде захищати Україну в разі подальшої інтервенції Росії, стало остаточно зрозуміло: Будапештський меморандум – нічого не вартий папірець. Україна у 1994-му добровільно відмовилась від третього за потужністю ядерного потенціалу в світі в обмін на гарантії безпеки. Насправді ці «гарантії» – фікція.

Ніхто нас не захистить, крім нас самих. Тим паче, що навіть генсек НАТО Расмуссен визнав, що Росія може загарбати і східні області України.

Тому сьогодні я разом із колегами Чорноволенком та Капліним подав у секретаріат парламенту проект Закону «Про денонсацію Договору про нерозповсюдження ядерної зброї від 1 липня 1968 року». Може, після цього наші країни-«гаранти» чи хоча б частина з них схаменуться?

Ми повинні показати всьому світу, що Україна буде захищатися усіма можливими способами. Росія розуміє тільки позицію сили».  Про це повідомляє прес-служба народного депутата Валентина Королюка

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.