У Рівному оголосили бойкот російських товарів

Не продавати та не купувати товари російського виробництва закликають представники громадських організацій Рівного. З таким зверненням вони звернулися до найбільших торгових точок міста та рівнян. 

 

Відтак сьогодні представники «Правого сектору», «Жіночої сотні» та «Рівненської варти» вирушили по супермаркетах міста з вимогою, щоб їх керівники долучилися до бойкоту російських товарів. 

Наразі вони вже встигли завітати до супермаркетів «Фозі», «Край», «Вопак», «Новус», «Ватсонс», а також до «Фокстроту» та «Ельдорадо».

Зокрема, як зазначила координатор «Жіночої сотні» Ніна Скиба, з огляду на останні події, що відбулися в Україні та окупаційні дії з боку росії, представники громадських організацій вважають за потрібне оголосити у Рівному бойкот російським товарам.

- У наших магазинах не мають продаватися товари російського виробництва, адже частина податків від їх продажу йде у Росію. Тому якщо власники та директори торгових точок Рівного справжні українці і патріоти, вони мають забрати з прилавків російські товари і більше їх не закуповувати. Сьогодні відбувся попереджувальний візит по торгових точках. Ми передали адміністраторам та директорам закладів звернення, у якому озвучили наші вимоги. Якщо керівники торгових закладів не виконають наших вимог, то з понеділка ми будемо клеїти наклейки на магазинах, які інформуватимуть, що там продаються російські товари. Також будемо думати, як вплинути на керівників таких магазинів, - розповіла Ніна Скиба. 

У зверненні, яке представники громадських організацій передали керівникам торгових закладів зазначається наступне:

«На даний час путінська Росія, наслідуючи гітлерівську Німеччину окупувала частину території України та не приховує свої наміри щодо подальшого наступу на Україну. Весь цивілізований світ підтримав Україну шляхом введення економічних санкцій проти російського агресора. Путін вже починає задихатися своєю нафтою і газом.

Однак ніхто не буде боронити того, хто сам не борониться. Реалізуючи товар російських виробників ви підтримуєте економічно вторгнення на територію України. Кожен проданий товар російського виробника засипає порох в гільзу російського агресора, реалізовуючи цей товар ви стаєте співучасниками злочину проти людства».

У торгових закладах Рівного по різному реагували на таке звернення. Зокрема, у «Фоззі» запевнили, що розглянуть це питання та офіційно повідомлять про своє рішення представників громадських організацій. 

У «Комфі» повідомили, що останнім часом вони і так звели до мінімуму поставку і продаж товарів російського виробництва. Наразі у магазині їх кількість становить приблизно 20% від усього асортименту. Чи припинять поставку російських товарів до магазину має вирішувати керівництво. Про це рішення буде повідомлено громадськість.

У «Сільпо» зазначили, що повідомлять керівництво торгової мережі про таку вимогу громадськості і діятимуть так, як вирішить керівництво.

У свою чергу в «Фокстроті» вже розглядають питання щодо не закупівлі товарів російського виробництва. Також запевнили, що готові біля товарів російського виробництва наклеїти інформаційні аркуші, на яких буде написано, що той товар виготовлений у Росії і тоді хай покупці самі роблять вибір купувати таку продукцію чи ні.

У «Вопаку» пообіцяли розглянути звернення громадськості та повідомити про своє рішення.

В супермаркеті «Край» теж розглядають питання як бути з товарами російського виробництва. Зокрема, вирішують питання щодо подальшої не закупівлі цих товарів.

У «Новусі» також прийняли звернення громадськості і запевнили, що шукатимуть варіанти його втілення у життя.

У «Ватсонс» звернення від громадськості прийняли і вирішуватимуть, що з ним робити далі, адже чималий асортимент косметики магазину саме російського виробництва.

Відтак до завтра керівники торгових точок мають повідомити представників громадських організацій про офіційну позицію магазину щодо бойкоту російських товарів.

Тим часом представники громадських організацій міста зазначають, що приходитимуть у гості в усі великі торгові точки міста, де продаються товари російського виробництва, закликаючи їх долучитися до бойкоту. А товарів російського виробництва на полицях рівненських магазинів виявилося чимало. Зокрема, горілка, пиво, молочні вироби, соки, косметика, побутова хімія, аксесуари, побутова техніка тощо. Окрім того, чимало товарів, які продаються у Рівному проходять експертом через Росію і теж, на думку громадськості, підлягають бойкоту. 

Коментарі

Бойкотуйте активніше! Я живу у Росії і вже давно як покупець цілеспрямовано підтримую українського виробника: купую українські соки, пиво та інше. А для мільйонів українців сьогодні бойкот це один із доступних засобів боротьби з агресором і переорієнтування України на торгівлю з нормальними державами.

Вот интересно, как мирные, но оч патриотично настронные граждане и особенно гражданки будут настаивать на отказе собственников магазинов продавать российские товары? Мирных мальчиков с автоматиками позовут?А если пофантазировать, то следующим шагом и в сумочки к несознательным гражданам заглянуть стоит, а вдруг не те товары покупаете, а дальше в кафе-не ту водку пьете, а там уж и домой, чего уж мелочиться.Да здравствует страна махровой демократии!За нас есть кому решать, что слушать и когда, чего смотреть,что покупать, соблюдать ли пост и на каком языке думать.Революционная необходимость и сложная политическая обстановка все оправдает.Большевики нервно курят в сторонке, а Европу рвет от желания слиться с нами , такими демократичными, свободными борцами за европейские ценности.Театр абсурда...

А что на фотках одна русская водка? Везите ее нам назад, не пропадет.

Особисто я підтримую таку ініціативу: не купувати російські товари на рівні споживача - це той мінімум який може зробити кожен з нас. ЦЕ ПРОСТО. Не кулею, не кров'ю, як це роблять "асвабадітелі". Росія вже давно не братній народ, і в найближчій перспективі маю надію що і не партнер. Брат до брата з автоматом не ходять.
ПІДТРИМУЮЧИ УКРАЇНСЬКЕ ТИ ПІДТРИМАЄШ УКРАЇНУ!
ДО ЦЬОГО ПОВИННА ДОЛУЧИТИСЯ ВСЯ УКРАЇНА!

Я покупаю всё что мне нравится ,не делю на своё и чужое ,тут должно быть одно правило -экономическое ,а не политика,украинские товары питания гораздо качественнее чем западные.

Шо ж такое получается - соблазнили печеньками бесприданницу, кружили ей голову прогулками на авианосцах по Волге, да песнями про мохнатого еврошмеля, который на 100% толще москалячьего. А теперь - в кусты? Я, вслед за майданом, тоже настаиваю: совратил девушку евроблестками - плати. Вы ж сами объявили открытый конкурс: всякого, кто предаст Россию и сделает ей максимальную гадость, объявим пожизненным демократом и озолотим за кажну москальску голову. Вот люди к вам и потянулись. Что не самые приглядные - неча нос воротить, уж какие есть. Медведя раздразнили, как заказывали - подавайте награду и защиту, обещали. Что значит - мы ни при чем? Как так - всё сами, в стихийном европорыве? Сами - это бесплатно, что ли?!

Уважаемые Украинцы!
В 1991м году я жил в Эстонии, учась в институте подписался за отделение Эстонии от СССР! Обещали, что мы вместе с Эстонцами будем строить одно маленькое, но общее государство и все проголосовавшие станут гражданами своей страны! Через полгода после отделения мне ответили, что я должен сдавать экзамен по языку, но на экзамен меня даже не пустили т.к. мой отец бывший офицер Советской армии! Меня и десятки моих сокурсников (которых я знал близко) просто обманули! А сейчас в Эстонии нет никакого производства (пришедшие в Эстонию Шведы позаботились) , есть только Шведские банки! Ничего своего! Народ разъехался по Европе/России пытаясь что-то заработать и выплатить кредиты на которые их щедро подсадили! По статистике в Эстонии более 90% народа сидит на кредитах и панически боятся потерять работу, поэтому внешне государство выглядит благополучно! То-же творится и в Латвии. Поверьте, у меня там много друзей! Украину в Евросоюзе ждет то-же самое!!! Вы как равноправные там не нужны! Если уж прибалтов не пощадили....

Уважаемые украинские патриоты, объявите байкот российскому природному газу, который использует, например, РовноАзот, а также другие предприятия Украины. И ждите, когда вам газ из Европы станут поставлять. Например, из Польши. Там как раз пробурили 56 скважин на сланцевый газ в 2013 году. Правда, газ добыли только из одной, да и то на уровне 8 тыс. кубов/сут. Осталось всего ничего, пробурить еще 5600 скважин с такой же продуктивностью, и Польша обеспечит себя газом.

А если Россия будет делать то же самое ? Вот например сейчас говорят о выходе Украины из СНГ.
Если Украина выйдет из СНГ, в этом случае украинские товары будут облагаться таможенным сбором и автоматически становятся неконкурентными. А практически все товары произведенные в Украине поставляются в основном в Россию. Что будет делать украинский производитель?!

На даному етапі саме такого роду дії виглядають абсурдно. На все потрібен час, ось так і зразу нічого не робиться. Наприклад, якщо від «водки» російського виробника можна відмовитися не роздумуючи, то від ряду інших товарів так не вийде. І це стосується не лише тих хто продає, але і не менш зачипає споживача. Цей перелік товарів ну дуууже широкий: від косметичних засобів, дит. сумішей аж до ліків тд.тп. Всьому потрібно шукати альтернативу, і цей процес «не сіюмєнутний». На все потрібен час. Припустимо, я використовую крем для обличчя рос. виробника, і він мені цілком підходить по всім параметрам (тут і ціна, якість, і головне моїй чутливій шкірі обличчя - підходить). Ви гадаєте, що то нормально отак взяти і відмовитись?
Не ходіть і не вимагайте не можливого, да щей в ультимативній формі. На все потрібен час!
І тут вірно написали: за товар гроші вже заплачено, і збитки нестиме не російска сторана, а саме укр. підприємці. Інша справа з подальшими поставками. Але тут і час потрібен і адекватний замінник.

Сторінки