Рівнянам розкажуть про зміни клімату

21-23 березня у Рівненській обласній бібліотеці відбудуться дві непересічні події показ фільму «В погоні за льодом» (Chasing Ice) разом з презентацією на тему «Зміни клімату як шанс адаптувати суспільство» (початок о 18:00), а також дводенний тренінг для молодих активістів, що прагнуть втілювати практичні екосоціальні проекти в життя.

Презентація та показ фільму триватиме дві години, її зможуть відвідати усі бажаючі. Під час презентації учасники дізнаються про сучасні аспекти змін клімату, загрози та адаптацію. А також, буде представлено мету та методи діяльності молодіжного кліматичного руху.

На тренінгу основну увагу буде приділено створенню екологічного (кліматичного) руху в місті та організації конкретних молодіжних заходів. Також, буде надано базові знання з теми зміни клімату та адаптації. В якості прикладу заходів будуть використані ідеї кампанії практичних еко-дій Бери і Роби.  Учасниками буде отримано ігровий досвід роботи в команді та залучення ресурсів на екосоціальні проекти.

Завдяки цікавій інформації та практичним заняттям молодь Рівного отримає новий поштовх до створення екологічних проектів на радість усім жителям міста.

Захід здійснюється в межах проекту Climate Forum East за підтримки Austrian Development Cooperation, Austrian Red Cross, WWF, Робоча Група зі зміни клімату.  

Контакти для довідок : Інна Дацюк 0631551932 innadatsiuk@gmail.com

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.