Губанов облаштував у будівлі Рівненської облради власний спортзал

Власний спортзал у підвальному приміщенні Рівненської облради облаштував Олексій Губанов за часів роботи заступником голови Рівненської ОДА. Про це працівникам апарату адміністрації стало відомо лише зараз. Коли ж вони почали з’ясовувати, де ключі від приміщення, виявилося, що у працівників ОДА їх просто немає. 

Як повідомив керуючий справами виконкому апарату Рівненської облради, керівник секретаріату Василь Харчук, з’явилася інформація, що у будівлі Рівненської облради, що на майдані Просвіти, 2 є спортзал. 

- Працівники апарату адміністрації, кажуть, що його облаштував для себе Олексій Губанов, коли працював заступником голови Рівненської ОДА. Я викликав до себе директора управління майнового комплексу Рівненської облради, який підтвердив цю інформацію. Він розповів, що спортзал облаштував за власні кошти Олексій Губанов ще до його приходу на цю посаду. Також Губанов завіз туди необхідний інвентар. Наразі це приміщення зачинено на замок. Коли ми почали з’ясовувати, де ключі від нього, виявилося, що їх ні в кого немає. Кажуть, що ключ мав лише Губанов. Зараз ми шукаємо ключі, щоб відкрити це приміщення, якщо ж їх нам не передадуть, тоді будемо думати як діяти, - зазначив Василь Харчук

У свою чергу екс-заступник голови Рівненської ОДА Олексій Губанов підтвердив журналісту сайту «ВСЕ», що він дійсно за власні кошти облаштував у підвальному приміщенні будівлі облради невеликий спортзал.

- Так, я зробив у підвальному приміщенні облради спортзал, який облаштував за власні кошти. Те приміщення було старим, занедбаним і нікому не потрібним. Я навів там порядок, зробив ремонт, купив інвентар і облаштував там невеликий спортзал. Вхід у нього був вільним для всіх охочих, хто хотів підтримувати фізичну форму. Там звичайний інвентар – штанги, гантелі тощо. Окрім мене, туди за власним бажанням ще ходили, займалися працівники адміністрації. Ніяких угод на право користування цим приміщенням чи договорів оренди не заключав. Це те саме, якби ви запитала чи була оренда на вазони, які знаходяться у приміщенні облради, щоб там було затишніше і красивіше, - прокоментував Олексій Губанов.

Щодо того, чи передаватиме ключі від цього приміщення працівникам ОДА, Олексій Губанов зазначив, що не думав про це і взагалі не знає, де вони, бо не займався там з того часу, як потрапив в аварію.

Коментарі

Як низько, негарно і некультурно! Перш ніж писати гадості про людей - подивиться на себе у дзеркало та у чисту воду - може побачите і свої недоліки!

Андрощук-стерво і хапуга. Всім в ОДА вже давно стидно за неї...

Андрощук - нормальна тьотка. Не гоніть на неї.

"диванна сотня" включилась в боротьбу за посади)))))) Дешеве тявкання нащадків койота Табакі поза спиною людини

Біла Андрощук М. примазалась і така собі Синицька І.В. -юрист управління освіти і наки, яка теж з того району, що і Андрощук і пришла на роботу так само як і Андрощук, а вела себе і веде не як юрист. а як Гівно яке плаває на воді.

Що,тітушка, боїшся того що знайдуть в кабінеті директора рівненської погоди?:)))))))))))))))))))))))))

Не бачу нічого поганого що людина займалася спортом - на здоров"я ! В кабінетах голови ОДА та його першого заступника є власні туалети та душові кімнати... І що ? Нові керівники відмовляться від них і переобладнають під інші "цільові" приміщення ?

Тут тренувалися тітушки?

Я знаю людинку, яка по доброті своїй душевній і можливо трохи наївності, допомогла облудниці Андрощук зайняти посаду помічника. Де ти, де пропала? Повертайся вже нарешті. Настав час відновлювати справедливість.

ну чому ж правда є правда, не людина, а ГІМНО! Андрощук, досить користуватися і прикриватися посадою!!! "Я - помічник Губанова"-так було?! А те, що був і футбол і волейтбол в позаурочний час, а також поїздки в Крим за рахунок Рівненської ОДА....А п'яні дебоші по ОДА, тижнями п'яна ходила...

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.