Курсанти Академії ВМС під час переходу під російський прапор зі сльозами на очах співали гімн України

Напередодні у Севастополі відбувся урочистий перехід Академії Військово-морських сил імені адмірала Нахімова під російський прапор.

На відео, розміщеному в соціальних мережах, видко як один з курсантів знімав прапор ВМС України зі сльозами на очах. А після підняття російського прапора над будівлею академії група курсантів заспівала гімн України.

Заступник Головнокомандувача військово-морського флоту Російської Федерації віце-адмірал Олександр Федотенков, повідомив присутнім на «святі» про розпорядження президента Росії Володимира Путіна від 20 березня 2014 року про відтворення Чорноморського Вищого військово-морського ордена Червоної зірки училища ім. П.С. Нахімова та створення на його базі Севастопольського президентського кадетського корпусу. Він зазначив, що 77-річчя навчального закладу відзначатиметься вже під російським триколором, але зі збереженням усіх традицій училища.

Зазначимо, що не всі курсанти колишньої Академії вийшли на урочисту церемонію. Майже третина з них відмовилася стояти в строю при спуску українського прапора. Курсанти-протестувальники під час церемонії на іншому кінці плацу співали гімн України.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.