Рівненським військовим зібрали 32 тисячі гривень

За декілька дні від рівненських благодійників на рахунки військових частин в Рівному надійшло вже більше 32 тисяч гривень. Про це повідомив командувач ОК «Північ» Ігор Колесник.

Тим часом потребують рівненські військові і матеріально-технічної допомоги.

- Нам потрібно приводити в бойовий стан техніку, озброєння та автомобілі. Є потреба в запчастинах, акумуляторних батареях, сучасних цифрових раціях. Крім того будемо раді прийняти і екіпірування для солдат, засоби захисту, бронежилети, — зауважив Ігор Колесник. – Тим часом з харчами у військових все гаразд. Навіть у тих частин, які передислокували в центр України. Буквально вчора небайдуже мешканці відправили туди п’ять автомашин з продовольством. 

Фінансову  допомогу  для  матеріально-технічного  забезпечення військовослужбовців  та  військових частин  Ви  зможете  надати перерахувавши  кошти  за реквізитами  оперативного  командування «Північ» Збройних Сил України:

Одержувач: в/ч А0796

Код ЄДРПОУ: 07852893;

Банк: ГУ ДКС України у Рівненській області;

Код банку МФО: 833017;

Реєстраційний рахунок:

31256301202262 — на матеріально-технічне забезпечення військових частин оперативного командування «Північ».

У разі  бажання  юридичних  і фізичних  осіб  здійснювати  перерахування коштів  безпосередньо  військовим  частинам  та установам  пропонується звертатися безпосередньо до командирів (начальників) на місцях.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.