Найкраще місто Рівненщини - Острог

За підсумками ІІ етапу Конкурсу, місто Острог визнано переможцем за четвертою категорією населених пунктів Рівненської області із врученням премії в сумі 20 тисяч гривень.

Щороку міською інспекцією з благоустрою міськвиконкому проводиться робота щодо підготовки необхідних матеріалів для участі у щорічного Всеукраїнського конкурсі „Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку”.

Протягом трьох років м. Острог посідає призове  друге місце та отримує грошові премії, які спрямовуються на покращення у сфері благоустрою, а саме: ремонт східців до кладовища по вул. Татарській,  придбання лампочок для вуличного освітлення, придбання контейнерів для ТПВ.

В поточному році, за підсумками ІІ етапу Конкурсу, місто Острог визнано переможцем за четвертою категорією населених пунктів Рівненської області із врученням премії в сумі 20 тисяч гривень (розпорядження голови облдержадміністрації № 72 від 25.02.2014).

17 березня матеріали м. Острог були подані в Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово - комунального господарства на розгляд всеукраїнської конкурсної комісії для підбиття підсумків ІІІ етапу Конкурсу. Про це повідомляє прес-служба Острозької міської ради.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тур вихідного дня на Рівненщині – Острожчина. ФОТО

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.