На яких підставах Губанов облаштував спортзал у будівлі Рівненської обради з'ясовуватимуть

Чому без юридичних підстав у будівлі Рівненської облради, що належить територіальній громаді, функціонував спортзал, який облаштував Олексій Губанов з'ясовуватиметься. Про це повідомив голова Рівненської облради Михайло Кириллов.

- Зараз ми будемо розбиратися, чому без відповідних документів у будівлі Рівненської облради був облаштований спортзал. Ми з'ясовуватимемо, хто і як дозволив його там облаштувати і проводити тренування у цьому приміщенні, - зазначив Михайло Кириллов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Губанов облаштував у будівлі Рівненської облради власний спортзал

Екс-замгубернатора Рівненщини вивіз інвентар з спортзалу облради

Коментарі

Ригобот, чому твої молрегіони мають реєстрацію в будівлі облради?

ВСЕ - молодці - що попало в поле зору, то і обєктивно висвітлюють. Але, давайте дивитися правді в вічі - невже, факт спортзалу в занедбаному підвальчику, привід для вникання особисто головою обласної ради.... йому більше нема чим зайнятися? Хай бореться з гральними закладами, хай шукає як створювати нові робочі місця, як наповнювати бюджет територіальної громади, як генерувати проекти, які дадуть шанс хоч нашим дітям краще жити в області... І в захист ідеї - та навпаки варто пропагувати особистим прикладом здоровий спосіб життя і інших надихати...

Адрес М.РІВНЕ ВУЛ. КАВКАЗЬКА БУД. 2, KB. 911
Руководитель МАСОВЕЦЬ БОГДАН ПЕТРОВИЧ

Виды деятельности
Компания РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "СОЮЗ МОЛОДІ РЕГІОНІВ УКРАЇНИ" осуществляет следующие виды деятельности (в соответствии данными, указанными при регистрации):

ДІЯЛЬНІСТЬ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ, Н. В. І. Г.

Все встиг вивезти до Масовця?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.