Троє біженців із Криму звернулись по допомогу до Рівнеради

Нині у Рівному проживає троє жінок, які приїхали із Криму. Одна із них - мама з двома дітьми (Феодосія), друга жінка привезла із собою одну дитину (Сімфереполь), а третя - кримська татарка, яка приїхала сама. Її син та чоловік залишились у Криму.

Мами, які приїхали із дітьми попросили у Рівнераді, аби їх дітей влаштували у місцеві дитячі садочки. Кримська татарка звернулась із проханням поселити її у готелі.

Як повідомили із прес-служби Рівнеради, є домовленість із трьома готелями на тимчасове поселення біженців.

Усім, хто звертається із Криму у Рівне по допомогу пропонують перелік можливих місць поселення, і вони самі обирають майбутнє місце проживання. Також людям надають телефони активістів, які допомагають біженцям облаштуватись у Рівному та області.

За інформацією прес-служби Рівнеради, на адресу виконкому надійшов електронний лист військового пенсіонера із Криму. Чоловік також просить підшукати йому житло. Наразі це питання вирішується.

У Рівнераді також отримали одне звернення від родини кримських татар, які попросили виділити їм земельну ділянку під будівництво та ведення селянського господарства. Поцікавились, чи є можливість отримати пільговий кредит на будівництво будинку. Їм надали контакти Рівненської ОДА, пояснивши, що у Рівному немає вільної землі під сільське господарство. Можливо їм виділять землю в одному з районів області. Нині у Рівне їде ще одна родина із Криму - чоловік із жінкою. Про це працівникам Рівнеради повідомила рівнянка, яка є знайомою цієї родини.

Наразі у Рівнераду звернулись кілька десятків людей, які готові надати житло для біженців. Пропонують квартири, кімнати, дачі, частини будинків.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.