Рівненські будівельники хочуть самі обрати начальника

Профільні громадські організації запропонують свої кандидатури на посаду головного будівельника області. Принаймні, про висунення кандидатур вчора домовились на зустрічі представників громадських організації будівництва та архітектури.

Під час зібрання у конференц-залі готелю «Мир» голова «Асоціації будівельників міста Рівне» Ігор Мічуда зауважив, що громадськість має прав впливати на владу. В тому числі і на її формування.

- Ми маємо сформувати критерії для очільника департаменту капітального будівництва Рівненської РДА. Однозначно він має мати досвід роботи в галузі не менше 5-10 років. Крім того оприлюднити декларацію про доходи за останніх три роки. Крім того ми можемо сформувати і громадську раду при департаменті капітального будівництва Рівненської ОДА. Яка допоможе контролювати діяльність виконавчої влади. Хорошою ініціативою було б включення представників громадських організацій до усіх тендерних комісії. Це зробить їх роботу прозорішою.

Ігоря Мічуду підтримав і представник громадської організації «Будівельний сектор» Ігор Чубай. Він зауважив, що громадськість має право запропонувати голова Рівненської ОДА і свій представників на посаду головного будівельника області.

- Ми не нав’язуємо, а лише пропонуємо. Якщо голова ОДА Сергій Рибачок обере когось з наших представників, то ти теж відповідатимемо за ефективність роботи галузі, адже ми його пропонували. Якщо ні, то будемо контролювати того начальника, якого призначить влада, - зауважив пан Чубай.

Відмовити будівельників від висунення кандидатур намагався батько нардепа від «Батьківщини» Юрія Вознюка, директор компанії «Екорембуд» Володимир Вознюк. Мовляв, люди довірились владі, тому маю дати їй право вибору.

Однак, будівельники таки вирішили попрацювати на висуненням кандидатури від представників галузі. На засідання наступного тижня всі громадські організації маю представити своє бачення кандидатури начальника  департаменту капітального будівництва Рівненської ОДА. 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.