Люстраційний комітет Рівненщини люструватиме Щирука, Максимова і Зарічнюка

Чергове засідання люстраційного комітету в Рівненській області розпочинається в обласному центрі. На ньому мають розглядати питання щодо кандидатури на посаду начальника УМВС України в Рівненській області.

Серед наявних кандидатур - Микола Щирук, Сергій Максимов та Григорій Зарічнюк.

На засідання комітету прийшов і сам Микола Щирук. Як стало відомо, також у залі присутні люди, які проти призначення Щирука на цю посаду через низку причин.

А вже на наступному засіданні комітету люстратори розглядатимуть кандидатуру Сергія Максимова. Також прозвучала пропозиція щодо призначення на посаду головного міліціонера області екс-очільника міліції Рівненщини Григорія Зарічнюка.

Коментарі

згідно положення про проходження служби в ОВС не можуть працювати особи родичі, коло яких визначене Законом мають судимості. Нічого особистого.

На рахунок Максимова, брат за барата не у відповіді, ато попахує історією про Павлика Морозова, чи Ви його звинувачуєте що він не відмазав брата від судимості??? Якщо це його найбільший гріх, але про такий гріх я не чув!

Шановні, ЗМИЛУЙТЕСЯ і СХАМЕНІТЬСЯ!!!!
Пана Мусевича - першого під люстрацію!!!!! Вже, напевне, всі забули, як декілька років тому (здяється 2010 або 2011) на біг-борді біля Органного Залу на рекламі від партії регіонів разом з Віталієм Одноколовим у депутати висувався??? А Шушкевича з ПР хто в Рівне постійно возив? А тепер ці "зорі" у комітеті??? Заради "Небесної Сотні" - замініть даних осіб з комцтету кимось іншим, незаплямованим...

Куди ми йдемо? Щирук приспішник регіоналів, Зарічнюка вигнали з посади (чи вже забули?) за провали в організації роботи, в Максимова брат має судимість. Ви вже зовсім подуріли люстратори? Порядних та кваліфікованих полковників міліції в області немає? Пропоную кандидатуру полковника Юрченка Валентина Дмитровича кандидатура якого особисто на мою думку зможе задовільнити як особовий склад міліції так і громадськість.

Я думаю, що Олег Ковальчук запитає у нього як він кришував крадіїїв автомобілів в рівненській оболасті, як був головою громадської ради при Лазуткові який знищив кадровий потенціал області.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.