Костопільчанин: Щирук "намалював" мені згвалтування і вбивство

На засідання люстраційного комітету в Рівненській області прийшов костопільчанин, який заявив, що Микола Щирук працюючи у 1996 році в Костополі "пришив" йому справу по згвалтуванні і вбивстві дівчини.

Він 7 місяців провів у СІЗО, після цього його відпустили. До того часу чоловік був військовим і в той час приїхав у звільнення до своєї дівчини. Його, за словами самого чоловіка, Щирук звинуватив у всіх цих злочинах. А також примусив написати зізнання у злочині.

Сам же Микола Щирук пояснив, що тоді працював заступником начальника по кримінальному напрямку Костопільського райвідділу.

- У цьому злочині було кілька злочинів. Підозра на цього чоловіка впала через низку об'єктивних причин. Зокрема, у нього були особисті приязні відносини до дівчини, яку вбили, а вона йому відмовила. Також нам поступила інформація, що він потрапляв у поле зору правоохоронців, адже вчинив дві крадіжки по армії. І єдиний злочин, який переді мною все життя - це вбивство цієї дівчини-сироти у Костополі, і я особисто не знаю, що б йому зробив, - сказав Микола Щирук.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.