Люстратори Рівненщини сумніваються у результатах свого голосування

Після оголошення результатів голосування за кандидатуру Миколи Щирука на посаду начальника УМВС у Рівненській області між членами люстраційного комітету виникла суперечка.

Нагадаємо, що за результатами голосування за Миколу Щирука із 34 присутніх членів люстраційного комітету проголосували 17, троє - утримались, 15 - проти.

Частина членів комітету  вважає, що таким чином Микола Щирук отримав підтримку комітету, інші наполягають, що ні.

Нині на голосування будуть виносити питання щодо кількості голосів на підтримку чи не підтримку кандидата під час голосування. Мають обрати між двома варіантами: перший - кандидат отримує підтримку, коли за нього проголосували 50% плюс один голос, другий варіант - 2/3 від кількості присутніх.

Коментарі

17+3+15=35. а в комітеті 34 було

Розгляньте Гандзелевського особу на цю посаду!!!!

Шановний пане Щирук! Ви хочете поставити на коліна особовий склад рівненської міліції??? Ви кажете, що за наявності підстав готові "порушити кримінальну справу по Кучеруку"??? Шановний, кримінальні справи вже давно не "порушуються", а вносяться відомості про вчинене кримінальне правопорушення до єдиного державного реєстру досудових розслідувань. Ви чули про таке? Та звідки, Ви мабуть не чули, що у нас тут новий кримінальний процесуальний кодекс... Все-таки 10 років на пенціі... А з приводу "поставиити на коліна" - думаю не варто... Не ті часи і не та ситуація. Мені здається, позиція "поставиити на коліна" не відповідає ні Дисциплінарному статуту ОВС, ні Присязі, а також таким поняттям як "патріотизм", "професіоналізм" та "порядність" (саме так Ви себе позиціонуєте судячи з Вашого виступу на засіданні люстраційного комітету). А тому схаменіться і йдіть туди, звідки Ви прийшли - на ПЕНЦІЮ!!!

Шановні члени люстраційного комітету, на мій погляд вам необхідно вибрати тактику та стратегію щодо кандидатури на керівну посаду начальника Управління МВС. На мій погляд кандидат мав би сказати а, що він взагалі зробив для органів внутрішніх справ коли працювава, які досягнення в нього були, як він себе реалізував в цивільному житті та чи запамятала його територіальна громада І.Франківщини, Рівного. Можливо коли він звільнився то пішов працювати на якесь підприємство кризовим менеджером де вивів його зі стану стагнації. Чим запамятала його територіальна громада м.Рівного. Тільки дурень може говорити, що коли стане начальником всіх працівників поставить на коліна, заставить працювати та позвільняє. А чому п.Щерук не може процитувати що він зробить для особового складу міліції якого кадровий потенціал нищили 9 років підряд (в тому числі Зарічнюки, Максимови) тільки нагнути. Ні пане Щерук ви не є менеджер який може обєднати колектив, якому може запропонувати свої Європейські ідеї. На жаль вам необхідна лише посада. І наостаннє, а чому п.Щерук не в січні. не в лютому 2014 році не заявив свою позицію з приводу злочинного режиму Янукович і що він взагалі робив, сидів із пультом на дивані і тут вирішив скористатися по змові із політиками обійняти посаду і продовжувати обслуговувати знову політиків. Шановна громада, можливо нам вистачить слухати цих партизанів які переховувались під час майдану в бункирові і зараз хочуть скористатись цим. В нас не відбулася революція, а відбувся протестний рух так як після революції такі персонажи не вспливають.

Доцільно було б зробити ось так: http://mvs.gov.ua/mvs/control/main/uk/publish/article/1003785. Плюс люстрація та обговорення громадськості... Якось так...

доцільно було б заслухати всіх кандидатів на посаду начальника УМВС, розглянути всі кандидатури, а потім голосувати!

З 34 за 17 це всього 50% які ще питання? Щирук досвідос. Йди до Кучерука замішуй йому майонез, заробите на вибори.

-1! Якщо бути чесними - кандидатура не підтримана! І математика тут ні до чого!

Інформація не точна. На засіданні люстраційного комітету,19 березня, було прийняте рішення,
50+1 - кандидатура підтримується комітетом. Із 34 присутніх - 17 -ЗА, 14 - проти, 3 -утримались.
Чесним новинам пропоную бути дійсно - ЧЕСНИМИ.........
У кого погано з арифметикою, надолужте пробіли.....

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.