У центрі Рівного незаконно передали в оренду підвал

Минулого року органом місцевого самоврядування незаконно передано у платне користування підприємцю нежитлове підвальне приміщення багатоквартирного будинку на вул. Соборній у Рівному. У той час, як право управління майном вказаного цілісного майнового комплексу належить власникам квартир цього будинку. Як повідомили у прес-службі прокуратури Рівненської області, це було з’ясовано прокурорською перевіркою за заявами громадян. 

Також встановлено, що на підставі рішення міської ради у власності іншого підприємця перебуває з 2008 року частина допоміжного приміщення житлового будинку, що у м. Рівне по тій же вулиці, через яке прокладено мережі каналізації, холодного водопостачання та опалення, що згідно із законодавством виключає можливість приватизації вказаного приміщення. 

З метою поновлення конституційних прав мешканців багатоквартирних будинків прокуратурою заявлено позови до суду про витребування вказаних приміщень загальною площею понад 100 кв.м. з чужого володіння. 

Питання захисту майнових прав та інтересів об’єднань співвласників багатоквартирних будинків продовжують перебувати у полі зору органів прокуратури області. Перевірки на цьому напрямі тривають. 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.