Кличко закликає ООН ввести миротворців у Крим

Лідер "УДАРу" Віталій Кличко закликає ООН і ОБСЄ терміново ввести на територію Криму спостерігачів і миротворців, щоб не допустити гуманітарної катастрофи

Про це йдеться у повідомленні прес-служби партії, передає Еспресо.TV.

"Ми закликаємо ООН і ОБСЄ терміново ввести на територію півострова Крим спостерігачів і миротворців, щоб не допустити гуманітарної катастрофи. Крім того, необхідно терміново скликати засідання РНБО для ухвалення конкретних рішень про виведення військових і їхніх сімей до місць тимчасової дислокації поза Кримом", - заявив лідер "УДАРу" Віталій Кличко.

"Дії російської сторони, яка блокує наших військових, яка штурмує українські об’єкти, яка вдалася до незаконної анексії української території є неприпустимими. Тому ми звертаємось до країн-гарантів безпеки України за Будапештським протоколом, до всього світового співтовариства із закликом відновити дію міжнародного права і примусити Росію до виведення військ", - наголосив Кличко.

Лідер "УДАРу" переконаний, що ООН і ОБСЄ терміново повинні ввести на територію півострова Крим спостерігачів і миротворців.

"Нагальною задачею спостерігачів і миротворців є створення гуманітарного коридору для виведення з Криму українських військових, їхніх сімей та всіх, хто змушений залишити півострів. Міжнародні спостерігачі і миротворці могли б використовувати для своєї діяльності українські військові об’єкти", - підкреслив Кличко.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.